Aký rúž nosíte na perách najčastejšie? Jeho farba o vás veľa prezradí

10.03.2015 15:10 Preženu.sk Top trendy
Aký rúž nosíte na perách najčastejšie? Jeho farba o vás veľa prezradí Zdroj: Thinkstockphotos
O rúži sa právom hovorí ako o jednom z najdôležitejších módnych doplnkov. Ako by aj nie, veď máloktorá z nás znesie, ak jej rúž neladí ku zvyšku outfitu.

Možno ale máte svoj obľúbený odtieň, ku ktorému ste ochotná doladiť celé oblečenie. Aká ste? Farba vášho obľúbeného rúžu to naznačí!

Hnedé a béžové odtiene

Zemité farby na vašich perách dávajú vášmu okoliu najavo vašu silnú individualitu. Máte priateľskú, vrelú a obetavú povahu, ale pritom vás nie je ľahké ovplyvniť a vnútiť vám názor, s ktorým nie ste stotožnená. Ste veľmi prirodzená, nepotrpíte si na extravaganciu a módne výstrelky, ale zostávate verná jednému osvedčenému štýlu. Skrátka viete, čo je pre vás dobré, ale rozhodne nie ste schopná ísť cez mŕtvoly, aby ste to dosiahli.

Zdroj: Thinkstockphotos

Oranžové a broskyňové odtiene

Ak vo vašej kozmetickej taštičke nájdete niekoľko rúžov oranžovej farby alebo aspoň s oranžovým podtónom, ste veľmi otvorená a extrovertná. Máte mnoho dobrých priateľov, kamarátov a známych a snáď nikdy sa nestalo, že by ste nemali s kým vyraziť na drink, do kina alebo na party. Ste otvorená, voľnomyšlienkárska, optimistická a skôr konáte, ako myslíte. Napriek tomu si ale uvedomujete, že život nie je len zábava a pri tých skutočne kľúčových veciach ste zodpovedná a dôsledná.

Zdroj: Thinkstockphotos

Ružové odtiene

Nežne ružová farba na vašich perách nie je znamením ničoho iného, ako že ste nevyliečiteľnou optimistkou. Keď milujete, tak vášnivo a celým svojím srdcom. Ste veľmi ženská, či je už vaším štýlom skôr elegancia alebo dievčenská hravosť. Ste skôr submisívna, citlivá bytosť, ktorá neznáša hádky a dusno. Riadite sa v prvom rade emóciami, až potom rozumom.

Zdroj: Thinkstockphotos

Fialové a lila odtiene

Odtieň lila a fialové rúže majú v obľube silné ženy, ktoré držia svoj osud pevne v rukách. Čím tmavší, tým viac si potrpíte na luxus, úspech a rada okolo seba vytvárate auru tajomna. Hoci ste sebavedomá, vašu ženskú stránku to nijak neutláča do pozadia. Ste romantická a vášnivá a máte rada mužov, ktorí vás dokážu neustále prekvapovať.

Zdroj: Thinkstockphotos

Červené a vínové odtiene

Je vôbec potrebné popisovať ženy, ktorých obľúbenými rúžmi sú tie červené? Ste sexi, vášnivá a živočíšna. Máte zdravé sebavedomie, horúcu hlavu a len tak sa niečoho nezľaknete. Často konáte impulzívne a nebojíte sa výziev. Či už ste šťastná alebo naštvaná, nemáte problém dať svoje emócie jasne najavo.

Zdroj: Thinkstockphotos

Zdroj: prozeny.blesk.cz

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:50 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
07:10 Dr. Dolittle 3
06:00 Súdna sieň
07:25 Chytrák a dvaja spoločníci
10:20 Na krídlach lásky
06:05 Keď je pečenie umenie III.
06:35 Keď je pečenie umenie III.
07:25 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VII.
06:05 Bob staviteľ
06:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
06:40 Tashiho svet
05:10 S láskou, Rosie
07:05 Vášeň mezi řádky
09:05 Perfektní prázdniny