Nákupná maniačka Iveta: Červenú by som mohla nosiť každý deň!

Nákupná maniačka Iveta: Červenú by som mohla nosiť každý deň! Zdroj: Martina Cimermanová
Tentoraz vám predstavíme blogerku Ivetu, ktorú môžete poznať aj zo šou Nákupné maniačky. Jej blog oslávil druhé narodeniny a okrem iného na ňom nájdete aj kúsky, ktoré si ušila sama.

Iveta začala s blogovaním z iného dôvodu ako väčšina dievčat. Jej cieľom bolo ukázať svetu vlastné kúsky, ktoré si šije sama a následne kombinuje s tými ostatnými. Svoju vášeň pre módu predviedla aj v šou Nákupné maniačky, kde sa popasovala s témou „Vybarbi sa“.

S Nákupnými maniačkami ostáva v spojení a bude pre vás pravidelne pripravovať outfity na tému, ktorú v daný týždeň zadajú stylisti našim súťažiacim.  Začneme však outfitom, v ktorom by ste mohli Ivetku stretnúť v bežný deň. Čo naň hovoríte?

Módna blogerka Iveta Horváthová

Svoj blog som začala písať pred dvomi rokmi. V tej dobe nebolo fashion blogovanie na Slovensku veľmi rozšírené a ani ja sama som nevedela, čo chcem blogom povedať. Svoj vlastný blog som založila z dôvodu, že som začala šiť a myslela som, že ukazovať mnou vyrobené kúsky v outfitoch bude celkom fajn.

Môj štýl je ovplyvnený hlavne mestskou módou. Sama sa považujem za „módneho chameleóna“, keďže sa mi páčia minimalistické kúsky, ale keď vidím krásne farby a rozličné potlače, moje oči začnú žiariť.

Rada kombinujem farby a potlače, ktoré k sebe možno na prvý pohľad neladia. Mám rada, keď má outfit zaujímavé detaily. Podľa mňa stačí jedna vec, ktorá vie celý outfit oživiť (šatka do vlasov, rozviazaná kravata a podobne).

Mám rada farby, takže v mojom šatníku sa ich nájde naozaj veľa. Musím sa priznať, že najväčšiu „úchylku“ mám v topánkach, či už sú to vysoké opätky alebo tenisky. Keď pozerám nové kolekcie, tak vždy hľadám ako prvé topánky.

Môj outfit

Moja najobľúbenejšia farba je určite červená. Tú môžem nosiť každý deň. Mám rada jemne oversized veci a hlavne svetre, keď je vonku chladnejšie. Cítim sa v tom veľmi dobre.

Zdroj: Martina Cimermanová

Keďže som fanúšičkou vysokých podpätkov, konečne som našla topánky, ktoré sú vďaka „traktor“ podrážke pohodlné a môžete v nich byť celý deň.

Zdroj: Martina Cimermanová

Svetlé jemne roztrhané džínsy má v skrini snáď každá žena. Keďže sa jednoducho kombinujú, patria k mojim najobľúbenejším. Koženková kabelka so zaujímavými detailmi na zipsoch, ktorá má dostatok miesta na všetky ženské must-haves, je pre mňa v bežný pracovný deň jasnou voľbou.

Zdroj: Martina Cimermanová

Štrikovaná čiapka s veľkým brmbolcom oživí outfit, je v nej teplo na ušká a posledné, čo k outfitu treba doladiť, je prirodzený úsmev a pozitívna nálada.

Zdroj: Martina Cimermanová

Viac inšpirácií nájdete na Ivetinom blogu donnaiveh.com.

Ako témy zadané našimi stylistami zvládajú súťažiace, uvidíte v šou Nákupné maniačky na JOJke o 15:20 alebo v archíve relácie.

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:55 DVOJIČKY
18:45 DVOJIČKY
19:35 Profesionáli VIII.
18:05 Súdna sieň
19:00 Súdna sieň
20:10 Myšlienky vraha IV.
18:10 Viking Vicky
18:25 Ruby z dúhy I.
18:40 Požiarnik Sam X.
16:45 Mozek v plamenech
18:25 Z ulice na green
20:15 Escobar