Blogerka Simona: Provokovať ľudí je to, o čo mi ide!

Blogerka Simona: Provokovať ľudí je to, o čo mi ide! Zdroj: Kristína Botlová Photography
Fashionista vidí inšpiráciu všade okolo seba. Už dávno to nie je len o módnych magazínoch, nové pohľady nám prinášajú práve blogy, kde nájdeme mnoho sviežich nápadov. Jeden taký vám predstavíme.

Pozrieť sa na módu trochu inak, prinášať neustále niečo nové, odlišovať sa od ostatných a zároveň ich inšpirovať – to je hlavným cieľom úspešných módnych blogov. Keďže je ich čím ďalej, tým viac, vyniknúť naozaj nie je jednoduché.

Blogerke Simone sa to však podarilo a vďaka svojim neobyčajným kombináciám, extravagantným outfitom, ktorými rada provokuje a neprehliadnuteľnému štýlu sa stala jednou z najlepších. Nás baví. Baví aj vás?

Módna blogerka Simona Milková

Kto som? Že vraj vtipná, zľahka krásna a stále stratená závisláčka, ktorá blogom už 4 roky kričí do sveta. Kričím o móde, štýle, náladách, možnostiach. O živote.

Nepýtajte sa na môj „štýl“. Nerada (sa) škatuľkujem. Štýl sa vyvíja a posúva spolu so mnou. S mojimi náladami, skúsenosťami. Ťažko ho pomenovať. Rada trendy sledujem, no mixujem ich na mieru. Nájdete u mňa vzory, farby, ale aj veľa čiernej. Minimalizmus, no často aj poriadne extravagantné kusy.

Musím priznať, že okrem čiernej sa v mojom šatníku stále drží oversized oblečenie a kúsky ovplyvnené grunge alebo hip-hop kultúrou. Väčšina vecí, ktoré nosím, sú zo secondhandov. Aj keď priznávam, občasné nájazdy na kamenné obchody musia byť.

Nerada bežím so stádom, a to je často vidieť aj na mojich kreáciách. Našťastie, moja práca produkčnej mi dovoľuje chodiť oblečená, ako to práve cítim. Našťastie.

Horšie je to už s bežnými ľuďmi na ulici. Nie vždy sa stretnem s pochopením. Aj keď s tým počítam a je to pre mňa oveľa lepšie ako prvoplánová či očakávaná nuda. Provokovať ľudí, prinútiť ich rozmýšľať je práve to, o čo mi ide.

Môj outfit

Veľmi sa mi páči vrstvenie. Pôvodne šaty čiernej farby som použila ako predĺženú vestu. Je fajn niekedy sa pozrieť na veci trošku inak a zabudnúť na ich pôvodný účel (opasok či šatka sa dá veľmi pekne použiť ako napríklad ozdoba na ruku či do vlasov a podobne).

Zdroj: Kristína Botlová Photography

Koženú bundu nosím veľmi často. Je to klasika, ľahko a dobre kombinovateľná. Čierne slim nohavice dodajú tú správnu dávku ženskosti, ktorá je ešte zvýraznená vysokými podpätkami. Klobúk dodá šmrnc a kabelka s nápisom zase drzosť. Okuliare trošku tajomna. A môj typicky „pracovný“ outfit je na svete!

Zdroj: Kristína Botlová Photography

Milujem čiernu, zvláštne kombinácie, pohodlie, ale aj nevtieravú ženskosť. A tento outfit spĺňa všetko. Ok, uznávam, tie podpätky nevyzerajú veľmi pohodlne, ale na pomer pridaných centimetrov verzus pohodlie sú viac ako skvelé.

Zdroj: Kristína Botlová Photography

Viac inšpirácie nájdete na Simoninom blogu cisarovenovesaty.blogspot.sk.

Ak milujete módu, sledujte šou Nákupné maniačky o 15:25 na JOJke alebo v archíve relácie.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:40 Súdna sieň
05:15 Profesionáli III.
06:00 Súdna sieň
06:45 Súdna sieň
05:05 TOP STAR
05:20 Panelák
06:10 Profesionáli III.
05:10 Ferdo Mravec
05:35 Sam a Max
06:00 Marvin, stepujúci koník II.
05:30 Red Dog - psí legenda
07:15 Tygří oči
08:55 Victor Davis: Cesta na vrchol