Karolína Chomisteková: Tento ročník Miss Slovensko bude výnimočný!

Karolína Chomisteková: Tento ročník Miss Slovensko bude výnimočný!

Kastingy súťaže krásy Miss Slovensko sú v plnom prúde. Krásna a charizmatická Karolína Chomisteková nám prezradila, v čom je práve tento ročník výnimočný.

Po titule Miss Slovensko zatúžilo viac ako šesťsto dievčat z celého Slovenska, do semifinále sa však dostane len pätnásť z nich. Dámy, ktoré mali možnosť zabojovať o korunku krásy, mali za úlohu predviesť sa v civilnom oblečení, ukázať svoje krivky v plavkách a nakoniec ich čakal rozhovor s členmi poroty.

Prvýkrát v kresle riaditeľky

Pocity, ktoré na kastingu dievčatá prežívajú, dobre pozná aj riaditeľka súťaže krásy Karolína Chomisteková. Pred dvomi rokmi prešla všetkými výberovými kolami a dotiahla to až do víťazného konca. Dnes však nesedí v porote len ako bývalá Miss Slovensko, ale aj ako riaditeľka súťaže.

Oslavný ročník súťaže

Pre Karolínu je preto tento ročník špeciálny. Výnimočný je však aj v niečom inom. „Je to dvadsiaty ročník, takže určite bude oslavný a veľmi sa na to teším,“ hovorí Karolína Chomisteková. V rozhovore nám okrem iného prezradila aj to, na čo pri výbere dievčat porota najviac prihliada a v čom majú Slovenky navrch oproti ostatným ženám.

Chcete vedieť o Miss Slovensko viac? Pozrite si, ako prebiehali kastingy!

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

18:00 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
18:45 Kosti V.
19:45 Profesionáli
20:25 Siedmy syn
17:55 Súdna sieň
19:00 Ochrana svedkov III.
20:10 Doktori III.
18:50 SpongeBob v nohaviciach VIII.
19:15 Sníček a Dúhalka
19:25 Rybičky Flip a Flap
18:25 Romantici
20:15 S tváří anděla
22:10 Taxi 121