Karolína Chomisteková: Tento ročník Miss Slovensko bude výnimočný!

Karolína Chomisteková: Tento ročník Miss Slovensko bude výnimočný!

Kastingy súťaže krásy Miss Slovensko sú v plnom prúde. Krásna a charizmatická Karolína Chomisteková nám prezradila, v čom je práve tento ročník výnimočný.

Po titule Miss Slovensko zatúžilo viac ako šesťsto dievčat z celého Slovenska, do semifinále sa však dostane len pätnásť z nich. Dámy, ktoré mali možnosť zabojovať o korunku krásy, mali za úlohu predviesť sa v civilnom oblečení, ukázať svoje krivky v plavkách a nakoniec ich čakal rozhovor s členmi poroty.

Prvýkrát v kresle riaditeľky

Pocity, ktoré na kastingu dievčatá prežívajú, dobre pozná aj riaditeľka súťaže krásy Karolína Chomisteková. Pred dvomi rokmi prešla všetkými výberovými kolami a dotiahla to až do víťazného konca. Dnes však nesedí v porote len ako bývalá Miss Slovensko, ale aj ako riaditeľka súťaže.

Oslavný ročník súťaže

Pre Karolínu je preto tento ročník špeciálny. Výnimočný je však aj v niečom inom. „Je to dvadsiaty ročník, takže určite bude oslavný a veľmi sa na to teším,“ hovorí Karolína Chomisteková. V rozhovore nám okrem iného prezradila aj to, na čo pri výbere dievčat porota najviac prihliada a v čom majú Slovenky navrch oproti ostatným ženám.

Chcete vedieť o Miss Slovensko viac? Pozrite si, ako prebiehali kastingy!

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

11:05 DIVOKÉ KONE
12:25 DIVOKÉ KONE
13:50 Súdna sieň
10:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
12:10 Mutanti
13:25 Hoď svišťom
10:55 JAG IV.
12:00 Ako malé deti
12:30 Ako malé deti
11:45 Albert spoznáva svet
12:00 Oskar v balóne
12:10 Príšerky zo skúmavky
11:15 Kluci na povel
13:05 Paddington 2
14:55 Jezdkyně