Karolína Chomisteková: Tento ročník Miss Slovensko bude výnimočný!

Karolína Chomisteková: Tento ročník Miss Slovensko bude výnimočný!

Kastingy súťaže krásy Miss Slovensko sú v plnom prúde. Krásna a charizmatická Karolína Chomisteková nám prezradila, v čom je práve tento ročník výnimočný.

Po titule Miss Slovensko zatúžilo viac ako šesťsto dievčat z celého Slovenska, do semifinále sa však dostane len pätnásť z nich. Dámy, ktoré mali možnosť zabojovať o korunku krásy, mali za úlohu predviesť sa v civilnom oblečení, ukázať svoje krivky v plavkách a nakoniec ich čakal rozhovor s členmi poroty.

Prvýkrát v kresle riaditeľky

Pocity, ktoré na kastingu dievčatá prežívajú, dobre pozná aj riaditeľka súťaže krásy Karolína Chomisteková. Pred dvomi rokmi prešla všetkými výberovými kolami a dotiahla to až do víťazného konca. Dnes však nesedí v porote len ako bývalá Miss Slovensko, ale aj ako riaditeľka súťaže.

Oslavný ročník súťaže

Pre Karolínu je preto tento ročník špeciálny. Výnimočný je však aj v niečom inom. „Je to dvadsiaty ročník, takže určite bude oslavný a veľmi sa na to teším,“ hovorí Karolína Chomisteková. V rozhovore nám okrem iného prezradila aj to, na čo pri výbere dievčat porota najviac prihliada a v čom majú Slovenky navrch oproti ostatným ženám.

Chcete vedieť o Miss Slovensko viac? Pozrite si, ako prebiehali kastingy!

TV Program

16:50 NAŠI II.
17:30 NOVINY
17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:05 Simpsonovci XXI.
17:35 Knight Rider
18:35 V divočine s Bearom Gryllsom
16:55 Klamári II.
17:55 Súdna sieň
18:55 Súdna sieň
17:05 Knihy od Stonožky
17:15 Barbapapa II.
17:25 Agi Bagi II.
16:15 Zátah
18:30 Muž, který se směje
20:15 Pohanský král