Karolína Chomisteková: Tento ročník Miss Slovensko bude výnimočný!

Karolína Chomisteková: Tento ročník Miss Slovensko bude výnimočný!

Kastingy súťaže krásy Miss Slovensko sú v plnom prúde. Krásna a charizmatická Karolína Chomisteková nám prezradila, v čom je práve tento ročník výnimočný.

Po titule Miss Slovensko zatúžilo viac ako šesťsto dievčat z celého Slovenska, do semifinále sa však dostane len pätnásť z nich. Dámy, ktoré mali možnosť zabojovať o korunku krásy, mali za úlohu predviesť sa v civilnom oblečení, ukázať svoje krivky v plavkách a nakoniec ich čakal rozhovor s členmi poroty.

Prvýkrát v kresle riaditeľky

Pocity, ktoré na kastingu dievčatá prežívajú, dobre pozná aj riaditeľka súťaže krásy Karolína Chomisteková. Pred dvomi rokmi prešla všetkými výberovými kolami a dotiahla to až do víťazného konca. Dnes však nesedí v porote len ako bývalá Miss Slovensko, ale aj ako riaditeľka súťaže.

Oslavný ročník súťaže

Pre Karolínu je preto tento ročník špeciálny. Výnimočný je však aj v niečom inom. „Je to dvadsiaty ročník, takže určite bude oslavný a veľmi sa na to teším,“ hovorí Karolína Chomisteková. V rozhovore nám okrem iného prezradila aj to, na čo pri výbere dievčat porota najviac prihliada a v čom majú Slovenky navrch oproti ostatným ženám.

Chcete vedieť o Miss Slovensko viac? Pozrite si, ako prebiehali kastingy!

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
18:05 Dovidenia, stará mama! II.
18:50 Dovidenia, stará mama! II.
19:35 Profesionáli VIII.
18:05 Súdna sieň
19:00 Súdna sieň
20:10 Myšlienky vraha IV.
18:25 Ruby z dúhy I.
18:40 Požiarnik Sam X.
18:50 Arthur a Minimojovia
18:10 12 darů do života
20:15 Rukojmí
22:10 Potížísta