Drdol na každú príležitosť: Dajte mu nové podoby!

Drdol na každú príležitosť: Dajte mu nové podoby! Zdroj: Isifa, Facebook/Stylish Eve
Drdol je jednoduchý účes, ktorého príprava vám nezaberie veľa času a napriek tomu vyzerá štýlovo. Aj to je dôvod, prečo si ho zamilovalo mnoho žien a dopustiť naň nedajú ani celebrity.

Ak vám neostane veľa času na prípravu účesu, drdol je pre vás ideálnou voľbou. Nielenže ho máte hotový za pár minút, váš look príjemne osvieži. Ak vás tie bežné omrzeli, máme pre vás pár nápadov, ako tento jednoduchý účes oživiť.

Ozdobte ho!

Aj jednoduchá vlasová ozdoba dokáže okamžite oživiť aj ten najobyčajnejší účes. Na výber máte obrovské množstvo doplnkov, tak prečo to nevyužiť? Pod drdol si môžete napríklad pripnúť mašľu či vkusne ho ozdobiť kvetmi. Tie, ktoré chcú ešte viac, si môžu spodnú časť vlasov zapliesť (ako francúzsky vrkoč) a výsledok bude dokonalý.

Zdroj: Štýlové drdoly

Dodajte mu objem

Veľké drdoly budú trendom aj v nadchádzajúcej sezóne. Na jeho vytvorenie budete potrebovať výplň, ktorú jednoducho zoženiete v našich obchodoch. Na formálnejšiu príležitosť môžete zvoliť uhladený drdol, nedbalý look je zas skvelý na party či do mesta.

Zdroj: Isifa

Minimalistický drdol

Uhladený, pevne stiahnutý drdol sa často objavuje na rôznych módnych prehliadkach. K takémuto účesu je nutné doladiť aj outfit. Skvelo sa hodí k pánskemu štýlu či strohým strihom. V kombinácii s jednoduchými kúskami vytvoríte trendy minimalistický look, ktorý nás ešte stále baví.

Viac inšpirácií nájdete v našej fotogalérii.

Rozmýšľate nad zmenou farby? Skúste ryšavú: Ryšavky sú v kurze: Dajte šancu červenej!

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:50 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
07:10 Dr. Dolittle 3
05:20 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
07:25 Chytrák a dvaja spoločníci
05:25 Staroveké proroctvo
06:05 Keď je pečenie umenie III.
06:35 Keď je pečenie umenie III.
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:10 S láskou, Rosie
07:05 Vášeň mezi řádky
09:05 Perfektní prázdniny