Ryšavky sú v kurze: Dajte šancu červenej!

Ryšavky sú v kurze: Dajte šancu červenej! Zdroj: Facebook/Stylish Eve
Sú zaujímavé, jedinečné a neskutočne sexi. Ak aj vy rozmýšľate o ohnivej farbe vlasov, máme pre vás pár skvelých tipov na originálne účesy a vlasové stylingy.

Hovorí sa, že mužov najviac priťahujú blondíny, preto po svete behá toľko odfarbených plavovlások. Nejeden z nich by však dal prednosť sexi ryšavke, z ktorej priam srší sexepíl. Červenovlásky sú vnímané ako ohnivé, vášnivé a nespútané ženy, ktoré vedia, ako si užívať život. Ste taká aj vy? Tak dajte šancu červenej či medenej farbe, ktorá je túto sezónu mimoriadne trendy.

Skvelé tipy pre červenovlásky

Ak sa rozhodnete pre tento odtieň vlasov, máme pre vás pár inšpirácií na účesy, pri ktorých červená či ryšavá farba nádherne vynikne. Nezabúdajte ani primeraný make-up, ktorý celý look ešte podčiarkne.

Vzhľad „divožienky“ dosiahnete vzdušnými vlnami a hustou ofinou. Tajomstvo spočíva v prirodzenosti, veď ryšavá farba je sama osebe dostatočne výrazná.

Zdroj: Facebook/Stylish Eve

Ak chcete experimentovať, vyskúšajte ombré, ktoré je stále trendy. Vlasy si v spodnej časti môžete v plynulom prechode zosvetliť alebo naopak stmaviť, a tak dosiahnuť zaujímavý look.

Zdroj: Facebook/Stylish Eve

Štýlové dámy môžu staviť na veľké čiapky, spod ktorých im bude vykúkať ohnivá hriva. Hľadajte farby, ktoré sa najviac hodia k vášmu odtieňu vlasov!

Viac inšpirácií nájdete v našej fotogalérii.

Máte dlhé vlasy? Vyskúšajte tieto účesy: Zimné inšpirácie pre dlhovlásky: Tieto účesy si zamilujete!

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:50 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
07:10 Dr. Dolittle 3
05:20 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
07:25 Chytrák a dvaja spoločníci
05:25 Staroveké proroctvo
06:05 Keď je pečenie umenie III.
06:35 Keď je pečenie umenie III.
05:15 Tashiho svet
05:30 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:45 Ruby z dúhy I.
05:10 S láskou, Rosie
07:05 Vášeň mezi řádky
09:05 Perfektní prázdniny