Účes pre sofistikované ženy: Rýchly a štýlový COP

25.12.2014 09:00 Preženu.sk Top trendy
Účes pre sofistikované ženy: Rýchly a štýlový COP Zdroj: Pinterest.com
Prečo pre sofistikované? Pretože máte chuť na niečo nové. Alebo len jednoducho málo času. A nechcete staviť na prvý plán!

Zviazať vlasy gumičkou do uzla je azda to najjednoduchšie, čo môže byť. A možno vám takto upravené vlasy vyhovujú z viacerých dôvodov. Tým hlavným je najmä praktická stránka, pretože nezavadzajú, príprava takéhoto účesu trvá ani nie minútu a možno aj preto, že vám jednoducho cop pristane.

Ak však nechcete staviť na prvý plán - teda obyčajný uhladený uzol - máme pre vás skvelú inšpiráciu!

Pohrajte sa trošku!

Zdroj: Weheartit.com

Tento účes je vhodný aj na bežné nosenie a môžete si ho dovoliť, ak máte veľmi dlhé vlasy - základom sú rovnomerne zagumičkované časti celhého copu. Nápadité, čo poviete?

Voľný a sexi

Zdroj: Pinterest.com

Muži milujú, keď ženy vyzerajú nenútene, akoby práve len ráno vstali z postele. Tento účes tak trošku pôsobí, ale nedajte sa oklamať. Jeho príprava síce nebude zdĺhavá, no chce to šikovnosť, keď ho budete vytvárať. Vyčešte vlasy do zadu, a vytvorte nízky chvost, ktorý následne prehoďte zvnútra do vonkajšej strany, vyberte zopár vlasov po stranách, ktoré budú nežne a romanticky lemovať vašu tvár.

Bohémsky chvost

Zdroj: Pinterest.com

Takýto účes si pokojne môžete vytvoriť, aj keď idete na party. Pôsobí uvoľnene, luxusne a najmä štýlovo. Vyniknú vďaka nemu aj masívnejšie šperky, preto môže byť naozaj veľmi jednoduchý. Základom je lak na vlasy a štilka, s ktorou vlasy riadne natupírujete a napokon zviažete gumičkou.

Späť do dievčenských čias

Zdroj: Pinterest.com

Jednoduché a originálne - pletence sú mimoriadne "in". Stačí, ak si najskôr zapletiete ktorúkoľvek časť vlasov na jednej či druhej strane a napokon vlasy zopnete gumičkou. Nežnosť a dievčenskosť tohto účesu je úžasná!

Potrebujete len nápad a gumičky

Ak máte pocit, že vám nestačia iba vaše vlasy, môžete si dopomôcť tzv. výplňou, ktorú môžete do účesu zakomponovať. Každopádne vám na vytvorenie originálneho copu postačí už spomínaná štilka, lak na vlasy, niekoľko gumičiek či sponiek a pinetiek. Viac účesov pre inšpiráciu nájdete v našej galérii.

Máte dlhé vlasy a neustále hľadáte spôsob, ako vyzerať jedinečne? Máme pre vás niekoľko ďalších skvelých a jednoduchých tipov! Zimné inšpirácie pre dlhovlásky: Tieto účesy si zamilujete!

Zdroj: Pinterest.com
Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:50 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
07:10 Dr. Dolittle 3
05:20 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
07:25 Chytrák a dvaja spoločníci
05:25 Staroveké proroctvo
06:05 Keď je pečenie umenie III.
06:35 Keď je pečenie umenie III.
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:10 S láskou, Rosie
07:05 Vášeň mezi řádky
09:05 Perfektní prázdniny