Zimné inšpirácie pre dlhovlásky: Tieto účesy si zamilujete!

Zimné inšpirácie pre dlhovlásky: Tieto účesy si zamilujete! Zdroj: Pinterest
Nosíte vlasy rozpustené alebo stiahnuté v jednoduchom chvoste? Možno je čas na zmenu! Prinášame vám pár inšpirácií, ako ozvláštniť každodenný look.

Máte dlhé vlasy? Využite možnosti, ktoré vám ponúkajú! Máme pre vás pár tipov na účesy, ktoré sa hodia na party či večierok, ale aj bežný deň. Inšpirujte sa!

Vylepšený drdol

Keď sa ponáhľame a na úpravu vlasov nám nezvýši čas, väčšinou ich stiahneme do chvosta alebo jednoduchého drdola. Ten však nemusí byť nudný! Skúste vlasy po bokoch zapliesť alebo zatočiť a pri zátylku urobiť „nedbalý“ drdol.

Zdroj: Pinterest

Strapatý vrkoč

Zapletené vrkoče nevyjdú z módy asi nikdy. Ak vás ten klasický nudí, zapleťte si vrkoč nabok, povyťahujte z neho pár prameňov, prehoďte ofinu na stranu a nový účes je na svete!

Zdroj: Pinterest

Francúzsky vrkoč trochu inak

V kategórii zapletených vrkočov ešte chvíľu ostaneme.  Vyskúšajte si francúzsky (priberaný) vrkoč zapliesť šikmo a jednotlivé pramene trochu uvoľniť, aby ste vytvorili nedbalý efekt. Je to jednoduché!

Zdroj: Pinterest

Rozviate vlny

Účes, ktorý sa hodí na každú príležitosť a pristane každej žene. Rozpustené vlasy ozvláštnite, keď si žehličkou alebo kulmou vytvoríte jemné vlny. Cieľom je pôsobiť prirodzene, preto pozor na „princeznovské lokne“!

Zdroj: Pinterest

Vyčesaný drdol 

Drdol na temene hlavy je praktický a má šmrnc. Trendy sú masívne a nedbalé drdoly, ktoré môžete ozvláštniť šatkou alebo štýlovou čelenkou.

Zdroj: Pinterest

Prirodzenosť sa nosí

Rovné vlasy po plecia v jednej dĺžke sú obrovským hitom. Ich výhodou je, že si nevyžadujú náročnú úpravu. Stačí ich trochu prežehliť a výsledok je dokonalý!

Zdroj: Pinterest

„Banánik“ na moderný spôsob

Účes, prezývaný aj „banán“, nemusí pôsobiť konzervatívne a nudne. Môžete si ho urobiť na moderný spôsob, a to tak, že ho neuhladíte a zopnete voľne. Skvelý tip na party či večierok!

Zdroj: Pinterest

A aká farba je aktuálne trendy? Dozviete sa TU: Popolavá blond a´la Marilyn je horúcim trendom: Kto si ju môže dovoliť?

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

05:50 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
07:10 Dr. Dolittle 3
05:20 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
07:25 Chytrák a dvaja spoločníci
05:25 Staroveké proroctvo
06:05 Keď je pečenie umenie III.
06:35 Keď je pečenie umenie III.
05:45 Ruby z dúhy I.
06:00 Rozprávanie o víle Amálke
06:05 Bob staviteľ
05:10 S láskou, Rosie
07:05 Vášeň mezi řádky
09:05 Perfektní prázdniny