Obrovská drina a litre potu: Toľko stojí figúra modelky Victoria´s Secret

Obrovská drina a litre potu: Toľko stojí figúra modelky Victoria´s Secret Zdroj: ISIFA
Vyzerať ako modelka Victoria´s Secret si vyžaduje oveľa viac ako len skvelé gény. Za dokonalými telami najžiadanejších žien sveta sú hodiny driny a litre potu.

Možno sa na prvý pohľad zdá, že svetoznáme modelky vedú rozprávkový život, no realita je celkom iná. Hoci im príroda nadelila krásu a pekné telo, za tým, ako ich vidíme na prehliadkových mólach, sa skrýva oveľa viac. Neverili by ste, akým športom sa dennodenne oddávajú tieto sexi krásky. Nie je to nič pre citlivé povahy! Nahliadnite s nami do ich pravidelnej rutiny.

Alessandra Ambrosio (33)

Jej režim zahŕňa cvičenie minimálne raz denne. Ako sama hovorí: „Je dôležité zapotiť sa každý deň.“ Nebaví ju robiť dookola ten istý typ cvičenia, preto často strieda posilňovňu s capoeriou, pilates, jogou, spinningom a baletom, vďaka ktorému sa môže pýšiť štíhlymi končatinami.

Zdroj: dailymail.co.uk

Alessandra Ambrosio miluje japonskú kuchyňu. Svoj deň začína vajcami, ovocím, kávou a džúsmi z banánov, čučoriedok a mandľového mlieka a vždy musí obsahovať aj „niečo zelené“.

Doutzen Kroes (29)

Holandská kráska odsudzuje nereálne nároky na ženskú krásu, ktorú preferuje módny priemysel a tvrdí, že dôležité je byť zdravý a fit, nie štíhly za každú cenu. Sama dodržiava zdravý životný štýl, ktorý zahŕňa prísny režim.

Zdroj: dailymail.co.uk

Doutzen je fanúšičkou fitness a kardio cvičenia. Jej každodenný tréning zahŕňa skákanie cez švihadlo, drepy, beh, box a aerobic. Ako sama tvrdí, štíhlu postavu jej pomáhajú udržiavať aj jej dve deti, okolo ktorých neustále behá. Nedrží žiadnu špeciálnu diétu, no jej jedálniček tvoria prevažne organické potraviny.

Adriana Lima (33)

Matka dvoch detí za svoju závideniahodnú postavu vďačí predovšetkým boxu, ktorému sa venuje naplno. „Snažila som sa nájsť cvičenie, ktoré sadne mojej osobnosti. Vyskúšala som ich mnoho od spinningu, aerobicu, stepu až po jogu. A potom som skúsila box a zamilovala som si ho. Stal sa mojou vášňou,“ hovorí modelka.

Zdroj: dailymail.co.uk

Štíhlu figúru si samozrejme udržiava aj dobre vyváženou stravou, ktorá obsahuje predovšetkým celé zrná, dusené kuracie mäso a veľa zeleniny. Vyhýba sa aj soli a 24 hodín pred módnou prehliadkou sa dokonca nenapije ani vody. „Niekedy tak môžete stratiť až tri kilá,“ hovorí Adriana Lima.

Elsa Hosk (26)

Dvadsaťšesťročná Švédka bola predtým, ako sa stala modelkou, profesionálnou basketbalistkou. Hoci je prirodzene štíhla, cvičí, pretože má rada pohyb. Prednosť dáva pilatesu, baletu, boxu a skákaniu cez švihadlo.

Zdroj: dailymail.co.uk

Keď však príde na jedlo, Elsa už taká striktná nie je. „Jem všetko, čo chcem. Nerada sa nútim do diét, no snažím sa jesť zdravé, organické a ľahké potraviny a veľa zeleniny,“ hovorí Elsa. „Ale keď dostanem chuť na čipsy alebo zmrzlinu, nebránim sa tomu. Som predsa človek,“ dodáva.

Modelky Victoria´s Secret prezradili aj svoje beauty triky: Šikovné beauty triky od najžiadanejších modeliek: Naučte sa ich aj vy!

Zdroj: dailymail.co.uk

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

08:35 PRESTRETÉ
09:45 Súdna sieň
10:50 Súdna sieň
09:30 Kosti VII.
10:50 Letecké katastrofy XIV.
12:00 Profesionáli II.
09:15 Prvé oddelenie
09:45 Prvé oddelenie
10:35 Nákupné maniačky
09:20 Labková patrola II.
09:45 Strážca vesmíru Roger
10:00 Rev a motoroví miláčikovia I.
08:40 Kincsem
10:50 Slunce, seno, erotika
12:45 Tankový prapor