EXKLUZÍVNE s Jankou Pištejovou: Úspech si vyžaduje sebavedomie a pokoru!

EXKLUZÍVNE s Jankou Pištejovou: Úspech si vyžaduje sebavedomie a pokoru!

Vlastniť šaty od Jany Pištejovej je snom snáď každej ženy. Vďaka svojej vášni, odhodlaniu a výnimočnému talentu si vyslúžila titul kráľovnej slovenskej módnej scény a nedávno oslávila dvadsiate výročie svojej tvorby.

Pre návrhárku Janku Pištejovú boli tento rok jesenné Bratislavské módne dni výnimočné. A to nielen vďaka jej nádhernej kolekcii, ktorá už tradične chytila za srdce všetkých módnych nadšencov, ale aj preto, že mala veľký dôvod k oslave. Je to totiž už dvadsať rokov, čo pôsobí na módnej scéne.

Za ten čas dosiahla nespočetné množstvo úspechov, získala si verné klientky a srdcia všetkých, ktorí majú radi krásne veci. Janka je živým dôkazom toho, že ak človek chce, všetko je možné a neodradí ho nijaká prekážka, nech je akokoľvek náročná.

Prvotriedna kvalita

„Treba mať sebavedomie, ale dôležitá je najmä pokora. Keď človek nemá pokoru, môže sa stať, že pri prvej facke od života sa už nepostaví na nohy,“ prezrádza Janka svoj recept na úspech. Prácu berie veľmi zodpovedne, preto sú jej modely zárukou najvyššej kvality.

Zdroj: Daniel Kaplavka

„Pri svojej tvorbe kladiem dôraz predovšetkým na detaily, vypracovanie, kvalitu a luxus. Výsledok musí byť prvotriedny a za tým stoja hodiny a hodiny práce. No šaty od módneho návrhára jednoducho musia byť výnimočné, to je moja filozofia,“ dodáva.

Výročie oslávila módou

Svoje nádherné výročie Janka oslávila veľkolepou prehliadkou, na ktorej predstavila nové luxusné modely šiat oslavujúce ženskosť. To však nebolo všetko. Janka sa rozhodla podporiť mladého a veľmi talentovaného návrhára Róberta Vrzalu, s ktorým vytvorila unikátnu kolekciu.

Zdroj: Daniel Kaplavka

Ženské prvky v spojení s originálnymi potlačami, ktoré sú charakteristické pre Vrzalove modely, sú hotovým umeleckým dielom. O ich spolupráci, Jankinej tvorbe, jej múzach, ale aj o tom, či sú trendy vôbec podstatné, sa dozviete v našom exkluzívnom rozhovore.

Pozrite si tiež, v čom prišli osláviť módu známe krásky: Celebrity na Bratislavských módnych dňoch: Aké outfity predviedli?

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

10:50 Súdna sieň
12:00 NOVINY O 12:00
12:40 TOP STAR
10:50 Letecké katastrofy XIV.
12:00 Profesionáli II.
12:55 Simpsonovci IX.
10:35 Nákupné maniačky
12:00 VLCI
13:00 Ochrana svedkov IV.
10:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
11:10 Medzi nami zvieratkami
11:20 Arthur a Minimojovia
10:50 Slunce, seno, erotika
12:45 Tankový prapor
14:15 Lagerfeld - důvěrné