Celebrity na Bratislavských módnych dňoch: Aké outfity predviedli?

Celebrity na Bratislavských módnych dňoch: Aké outfity predviedli? Zdroj: Daniel Kaplavka
Jesenné Bratislavské módne dni boli tento rok výnimočné. Modely našich talentovaných návrhárov boli jednoducho pastvou pre oči, zahanbiť sa však nedali ani naše celebrity, ktoré si na outfitoch dali záležať.

Tam, kde sa oslavuje móda, nemôžu chýbať celebrity, ktoré k nej majú veľmi blízko. Tohtoročné Bratislavské módne dni sa niesli v znamení extravagancie, hravosti, elegancie, no predovšetkým skvelého štýlu. Ako sa to robí, nám ukázali naše známe krásky, ktoré prišli podporiť talentovaných návrhárov a pokochať sa ich veľkolepým dielom.

Majka Zelinová (25)

Vždy štýlová modelka a moderátorka Majka Zelinová si vďaka svojej štíhlej figúre môže na seba obliecť čokoľvek. Bola očarujúca v šatách od Janky Pištejovej, ktoré predvádzala v rámci prehliadky, no rovnako jej svedčí aj čierny outfit, v ktorom sa objavila po skončení programu. Dominantným prvkom je čierna áčková sukňa so zlatým opaskom, v ktorej Majka nechala vyniknúť svoje dlhé štíhle nohy. Celkový dojem podporila ihličkovými topánkami na platforme.

Zdroj: Daniel Kaplavka

Karolína Chomisteková (20)

Elegantná a zvodná zároveň. Nová riaditeľa Miss Slovensko vďaka svojmu hriešnemu výstrihu pošteklila fantáziu nejedného muža, napriek tomu si však zachovala istú serióznosť. Zvolila lesklý overal so širokým strihom nohavíc, ktorý je aktuálne veľmi trendy. Outfit doplnila jednoduchými telovými lodičkami a všetko to spolu krásne ladilo. Karolína bola neprehliadnuteľná!

Zdroj: Daniel Kaplavka

Andrea Verešová (34)

Modelka a bývala Miss Andrea Verešová bola hriešne sexi nielen na móle, ale aj po prehliadke, kedy sa objavila v čiernych minišatách s prepracovanými detailmi, ktoré im dodávali punc luxusu. Vďaka priehľadnej látke rafinovane odhalila kúsky kože, napriek tomu si zachovala istú tajomnosť. Vzdušné vlny a Andrein neodolateľný úsmev  jej na sexepíle ešte pridali, a tak bola jednoznačne stredobodom pozornosti.

Zdroj: Daniel Kaplavka

Daniela a Veronika Nízlové (28)

Sestry Nízlové sa na Bratislavských módnych dňoch objavili v outfitoch, na aké u nich nie sme zvyknutí. Dámy, ktoré väčšinou dávajú do popredia svoju ženskosť, tentoraz siahli po hravých šatách s rozprávkovou potlačou. Na šarme im to však ani náhodou neubralo a ich outfity boli príjemným oživením. Hravé a elegantné prvky, ktorými boli čierne sandáliky a listová kabelka, spolu vytvárali originálny a zaujímavý celok.

Zdroj: Daniel Kaplavka

Jana Pištejová (40)

Kráľovná večera Janka Pištejová sa po skončení svojej prehliadky medzi hosťami objavila v modeli zo svojej kolekcie, ktorú vytvorila s mladým a talentovaným módnym návrhárom Róbertom Vrzalom.  Tá sa niesla v znamení originálnych potlačí a extravagancie v spojení s čisto ženskými prvkami, ktoré sú typické pre Jankinu tvorbu. Vyzerala dokonale ako vždy!

Zdroj: Daniel Kaplavka

Pozrite si aj ďalšie outfity, v ktorých sa známe tváre objavili na tohtoročných jesenných Bratislavských módnych dňoch.

Viac o jesenných Bratislavských dňoch sa dozviete TU: Módny diktát na sezónu jeseň/zima: V čom budete zaručene in?

Zaujíma vás, ako sa známe herečky obliekli na party vášho obľúbeného seriálu Panelák? Pozrite si fotografie: Na party seriálu Panelák sa bolo na čo pozerať: V čom zažiarili krásne herečky?

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

10:55 POLICAJTI V AKCII
12:00 NOVINY O 12:00
12:35 NOVÝ ŽIVOT
11:15 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles IX.
12:05 NA CHALUPE
13:20 Rodinné záležitosti
11:50 UHÁDNI MÔJ VEK
12:45 Vražedné čísla V.
13:35 Vtierka Castle II.
11:45 Kúzlovanie
12:00 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
12:10 Mach a Šebestová na cestách
10:25 Výlet s mámou
12:10 I pro lásku se zabíjí
14:20 Pozdravy ze spermabanky