Naberte odvahu na OFINU: Maskuje nedostatky a dodáva šmrnc

13.10.2014 14:54 Preženu.sk Top trendy
Naberte odvahu na OFINU: Maskuje nedostatky a dodáva šmrnc Zdroj: Thinkstock
Nebaví vás nosiť stále ten istý účes a cítite, že potrebujete zmenu. Napriek tomu sa obávate urobiť zásadný krok? Práve pre vás je ofina tou správnou voľbou!

Vďaka ofine sa váš vzhľad zásadne zmení bez toho, aby ste si vlasy museli ostrihať a čakať dlhé roky, kým vám znovu narastú. Ďalšou výhodou ofiny je, že keď budete chcieť zmenu, môžete ju jednoducho „zasponkovať“ alebo inak zamaskovať. Nie je však ofina ako ofina a každému sa hodí iný typ. Prezradíme vám, ktorá pristane práve vám.

Zdroj: Thinkstock

Podľa typu tváre

Keď máte úzku tvár, tak sa vám bude hodiť rovno zastrihnutá ofina, ktorá vašu tvár opticky rozšíri. Dámy s okrúhlou tvárou ocenia ofinu na stranu, ktorá krásne vyváži proporcie. V tomto prípade je vhodná aj prestrihaná ofina vpredu.

Zdroj: Thinkstock

Maskovacie schopnosti

Ofina dokáže skvelo maskovať rôzne nedostatky ako je akné na čele, vrásky alebo vysoké čelo. Keď máte mastnejšiu pleť, musíte však počítať s tým, že sa vám bude viac mastiť aj ofina. To sa však dá jednoducho vyriešiť. Každé ráno si ju môžete umyť šampónom v umývadle a prefúkať cez okrúhlu kefu. Pomôže aj suchý šampón, vďaka ktorému sa ofina krásne prežiari a bude vyzerať ako čerstvo umytá. Nemusíte si tak umývať všetky vlasy, pretože vďaka sviežej ofine budú vyzerať upravene.

Zdroj: Thinkstock

Komu nepristane

Keď máte kučeravé vlasy, na ofinu radšej zabudnite. Úprava by vám totiž trvala príliš dlho. Kučeravé vlasy sú navyše prirodzene suchšie a keby ste ofinu každý deň žehlili, presušili by sa vám ešte viac, a tak by vyzerali nezdravo.

TU sa dozviete, čo ste doteraz nevedeli o kondicionéroch: 5 vecí, ktoré ste (pravdepodobne) nevedeli o kondicionéroch

Zdroj: blesk.cz

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

15:30 Vražedné čísla
16:30 Dr. Dokonalý
17:30 NOVINY
14:55 Profesionáli III.
15:55 Simpsonovci IV.
16:25 Simpsonovci IV.
15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
16:00 Vražedné Miami II.
16:55 Presne takto o rok
15:45 Rozprávanie o víle Amálke
15:50 Dážďovečky
16:00 Pat a Mat
14:50 Blbec k večeři
16:55 Příliš pozdě na loučení
18:35 Životy svatých 2/2