Na party seriálu Panelák sa bolo na čo pozerať: V čom zažiarili krásne herečky?

Na party seriálu Panelák sa bolo na čo pozerať: V čom zažiarili krásne herečky?
Keď sa stretnú herci, štáb a tvorcovia Paneláku, o zábavu je postarané! Seriálové dámy na spoločnej party neočarili len svojou charizmou, ale aj outfitmi, na ktorých si dali záležať.

Party Paneláku je udalosťou, kde sa môžu herci a ostatní tvorcovia seriálu spolu zabaviť a porozprávať, pri náročnej a rýchlej výrobe im totiž neostáva veľa času nazvyš. A tak sa pravidelne každý rok stretnú, aby si užili vzájomnú prítomnosť a trochu sa odreagovali. Okrem skvelej atmosféry sa rozhodne bolo aj na čo pozerať, pretože seriálové dámy nás potešili krásnymi outfitmi, ktorými sa môžete inšpirovať aj vy.

Zuzana Šebová

Vždy usmiata Zuzana Šebová stavila na kontrast romantických kvetov a čiernej koženej bundy. Táto kombinácia zakaždým funguje! Outfit doplnila klasickými čiernymi lodičkami, ktoré so zvyškom dokonale ladia. Zuzana žiarila!

Zdroj: TV JOJ

Kristína Farkašová

Matka roztomilých dvojičiek Kristína Farkašová sa na party objavila v dlhej sukni vo vojenskej zelenej farbe, ktorá ryšavej herečke náramne pristane. Skombinovala ju s denimovou bundou a hravou kabelkou, čím vytvorila veselý a originálny outfit.

Zdroj: TV JOJ

Diana Mórová

Krásna Diana Mórová bola za poriadnu dračicu! Herečka stavila na koženú sukňu, ktorá je v tejto sezóne mimoriadne trendy. Pre niekoho môže byť čierny outfit trochu nuda, herečka si ho však vďaka svetlým vlasom môže pokojne dovoliť. Najväčší šmrnc jej však dodáva široký úsmev, ktorým obdarúvala všetkých naokolo.

Zdroj: TV JOJ

Mary Havranová

Jemná kráska vyzerá skvele aj v úplne jednoduchom outfite. V tomto prípade hrala hlavnú úlohu ležérnosť a neutrálne farby. Všetky kúsky spolu ladia a výsledok je dokonalý! Aj v móde totiž platí pravidlo, že menej je niekedy viac.

Zdroj: TV JOJ

Ako sa naši herci bavili na party, si môžete pozrieť TU: Tí to teda rozbalili: Takto „žúrovali“ vaši obľúbení herci z Paneláku!

Ďalšie outfity seriálových herečiek nájdete v našej fotogalérii.

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

14:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
16:30 PRESTRETÉ
17:30 NOVINY
15:50 POLICAJTI V AKCII
16:50 Simpsonovci VII.
17:20 Simpsonovci VII.
15:55 C.S.I.: Kriminálka Miami IX.
16:50 Súdna sieň
17:55 Súdna sieň
16:20 Máša a medveď III.
16:35 Macko Uško
16:45 Okido I.
16:10 Tygr a sníh
18:10 Věčně mladá
20:15 FILM TÝDNE: Světlo mezi oceány