Letné festivaly: Miesto, kde neplatia žiadne (módne) pravidlá

04.07.2014 12:10 Preženu.sk Top trendy
Letné festivaly: Miesto, kde neplatia žiadne (módne) pravidlá Zdroj: Tv JOJ
Máte chuť si miesto trička obliecť vrchný diel bikín? Choďte do toho! Chcete tancovať LEN v plavkách? Nech sa páči! Ste predsa na festivale.

Dobrá hudba, skvelá zábava, niekoľkodňový žúr. Festivaly sú únikom zo šedej reality. Rúcajú sa tu všetky pravidlá, aj tie módne.

Vejár a šatka

Keď celý deň obiehate veľký festivalový areál a slnko poriadne pripeká, je vyčerpávajúce pariť sa v oblečení. V meste by si vás ľudia určite zvedavo obzerali, keby ste sa do ulíc vybrali len v hornom dieli plaviek, ale na festivale rozhodne zapadnete. A otáčať sa za vami budú maximálne očarení muži. Len sa nezabudnite poriadne natrieť opaľovacím krémom, aby vaša pokožka nenadobudla nepríjemnú červenú farbu grilovanej klobásky z miestneho stánku.

Staré dobré ladvinkyZdroj: TV JOJ

Akokoľvek sa chcete cítiť na festivale slobodná, musíte myslieť na to, že s úpalom by sa všetka zábava rýchlo skončila. Chráňte si hlavu napríklad klobúkmi: slamené a kovbojské patria k tým najobľúbenejším rovnako ako šatka. Skvelým tipom je vejár, ktorý vás príjemne ochladí. Slnečné okuliare by nás mali chrániť najmä pred slnkom, ale sú aj skvelým módnym doplnkom. "In" sú momentálne zrkadlovky a dúhové sklá.

Ľadvinky sú späť!

Keďže sa na festivale pohybujete celý čas mimo svojho stanu, je dôležité, nosiť svoje najcennejšie poklady – peňaženku, mobil a doklady, neustále pri sebe. Kabelka by vám zavadzala, praktická je malá taška, ktorú si prevlečiete cez rameno a krk. Nič však neprekoná taštičku, ktorú si zapnete okolo pása, ľudovo nazývanú aj ako „ľadvinka“.

Šatka vás ochráni pred slnkom, vejár príjemne osviežiZdroj: TV JOJ

Ľadvinka vám absolútne nezavadzia a nehrozí, že ju stratíte. Navyše vás vďaka nej určite neokradnú. Táto taška zažila veľký boom v 80. a 90. rokoch a naši rodičia sa ju na dovolenkách pri mori nanosili do aleluja. Pre tých, ktorý si myslia, že s ňou budú vyzerať čudne, máme dobrú správu: Ľadvinka sa vo veľkom opäť začala nosiť.

Pozrite si v pridanej galérii zaujímavé outfity dievčat a žien, ktoré sme stretli na Topfeste. Stretli sme tam aj svalnatých fešákov, ktorých by ste si určite nemali nechať ujsť: Fešáci z Topfestu: Na festivale sa to hemžilo vypracovanými svalmi 

Určite si nenechajte ujsť aj rozhovory s celebritami, ktoré sa festivalu zúčastnili: Jojkári na Topfeste: Jered Leto nám mával slovenskou vlajkou!

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:55 Noviny TV JOJ
06:40 Krimi
07:25 Noviny TV JOJ
06:15 Ninja Factor USA IV.
07:00 Simpsonovci XVI.
07:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:20 TOP STAR
05:35 Nákupné maniačky
06:20 TIPOS INFO
05:20 Robošváb II.
05:45 Sherm a jeho mikróby
06:00 Tučniak Pecola
07:00 Maradona
08:45 Vánoční srdce
10:15 Phoebe v říši divů