Pani Kristína PRED a PO liftingu: Mladšia o 10 rokov!

17.06.2014 17:00 Preženu.sk Top trendy
Pani Kristína PRED a PO liftingu: Mladšia o 10 rokov! Zdroj: Envy
Pani Kristína (52) sa rozhodla, že chce vyzerať mladšie. A to bez skalpela. Podstúpila lifting pomocou aplikácie kyseliny hylaurónovej. Prihlásiť sa do súťaže o premenu môžete aj vy!

Ochabnuté kontúre tváre a vrásky žiadnu ženu nepotešia. Ako to vyriešiť bez toho, aby ste si museli ľahnúť pod nôž? Ukážeme vám!

Keď ešte skalpel nie je potrebný

Životný štýl, pitný režim, strava, fajčenie a napokon aj vek sa odzrkadlia najmä na našej pokožke. A hoci je starnutie prirodzené, existujú spôsoby, ako si mladosť predĺžiť, cítiť sa a vyzerať skvele.

Aj preto sa pani Kristína (52) rozhodla, že svojej vizáži pomôže. Ako učiteľka baletu si na svojom elegantnom výzore zakladá. Trápili ju ovisnuté kontúry a túžila po omladení. „Rozhodla som sa navštíviť kliniku, kde som sa po konzultácii s dermatologičkou rozhodla, že vyskúšam zákrok, ktorý by mi tvár trošku vyhladil,“ povedala sympatická pani Kristína.

„Na vyhladenie povädnutej pokožky a odstránenie ovisnutých kontúr odporúčam metódu 3D omladenia. Ide o lifting pomocou kyseliny hylauronovej, ktorú aplikujeme do oblasti tváre, krku a dekoltu. Toto ošetrenie je určené klientom, u ktorých dochádza k vekom podmienenej deštrukcii kože a podkožia a k ochabnutiu kontúr tváre. Na radikálne riešenie plastickým chirurgom je buď ešte skoro, prípadne je vhodnou alternatívou aj u klientov, ktorí z určitých dôvodov chirurgický zákrok nechcú alebo nemôžu absolvovať,“ vysvetľuje dermatologička a školiteľka aplikácie kyseliny hyaluronovej a botulotoxínu MUDr. Zuzana Kožuchová primárka kliniky estetickej medicíny ENVY v Košiciach.

Zdroj: Envy

Ide sa do práce...

Na aké oblasti sa dermatologička pri zákroku zameriavala? „U pani Kristíny bolo potrebné aplikovať rôzne typy kyseliny hyaluronovej – na zvýšenie objemu v oblasti lícnych kostí, v oblasti pier a kruhov pod očami, pričom sme použili aj prípravok s výplňovo-liftingovým efektom,“ hovorí odborníčka.

„Pri konzultácii sa dôkladne zakreslia oblasti tváre, ktoré potrebujú modeláž alebo výplň. Následne sa na dané lokality pripravia správne typy kyseliny hyaluronovej, aby bol zaručený požadovaný efekt a trvácnosť materiálu, ktorá je približne 12 až 15 mesiacov,“ vysvetľuje doktorka Kožuchová.


Modelácia tváre

„Pani Kristíne sa na ošetrované oblasti tváre najprv zakreslili miesta a smery aplikácie, budúce miesta vpichov kanylou sa znecitlivili lokálnym anestetikom. Po zavedení kanyly sa aplikovala výplň do požadovanej oblasti. V prípade potreby sme výplň rozmasírovali. Spolu podstúpila 8 priamych vpichov cez pokožku, a to do oblasti líc, kruhov pod očami, hornej i dolnej pery a napokon brady, “ hovorí MUDr. Kožuchová.


„Takýmto spôsobom doslova modelujeme kontúry tváre, vytvárame okrúhle zdvihnuté líčka tam, kde v mladosti boli a starnutím povädli, dokážeme vymodelovať okrúhlejšiu bradu, prípadne skorigovať a vyrovnať od prírody krivý nos.“

Zdroj: Envy

Tým, že je kanyla ukončená zaobleným hrotom, veľmi ľahko preniká do podkožia, nenaráža priamo na podkožné žilky a tak minimalizuje riziko vzniku modrín a umožňuje rovnomernú aplikáciu kyseliny do miest, kde je potrebná. Aj preto sa po absolvovaní zákroku môžete hneď zaradiť do bežného spoločenského a pracovného procesu.

Okrem toho je táto metóda absolútne nebolestivá, pretože miesto vpichu sa môže znecitliviť lokálnym anestetikom, ktoré obsahuje už aj samotná kyselina hyaluronová. Použitie kanylovej techniky tiež významne skracuje dobu zákroku na cca 10 minút.

A ako sa po premene cítila pani Kristína? „Je to pre mňa zázrak„ Neviem to ani popísať, je to skutočne neuveriteľný a neporovnateľný pocit. Moja premena je skutočná a pravdivá.“ hovorí šťastná Kristína. A čo na jej premenu hovoríte vy?

SÚŤAŽ o premenu

Myslíte si, že aj vy potrebujete zmenu, ktorá by vám výrazne skvalitnila život? Napíšte nám, akú premenu potrebujete, prečo ju potrebujete a ako by sa vďaka nej zmenil váš život k lepšiemu. Kontaktné informácie spolu s fotografiou posielajte na info@prezenu.sk.

TV Program

08:45 Labková patrola II.
09:15 NAŠI II.
09:55 NAŠI II.
08:10 NA CHALUPE
09:20 NOVÉ BÝVANIE
10:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN
08:20 9-1-1 I.
09:20 9-1-1 I.
10:35 Najšpinavšie domácnosti
09:05 Pat a Mat
09:15 Medzi nami zvieratkami
09:20 Rybičky Flip a Flap
08:50 Čarodějovy hodiny
10:45 Za hranici
12:40 Zoolander No. 2