5 tipov pre krásne nohy: Môže ich mať každá žena!

17.06.2014 13:21 Preženu.sk Top trendy
5 tipov pre krásne nohy: Môže ich mať každá žena! Zdroj: Thinkstock
Nohy sú silnou ženskou zbraňou, preto si zaslúžia špeciálnu starostlivosť. Prezradíme vám pár tipov, ako budú vyzerať sexy a žiaden muž im neodolá.

To, aby naše nohy vyzerali dokonale, je v lete oveľa dôležitejšie ako inokedy. Dobrou správou je, že starostlivosť o ne nie je náročná, stačí, ak sa budete držať niekoľkých jednoduchých krokov.

Píling

Slnečné lúče vysušujú našu pokožku, a tak nie je lákavá na pohľad ani na dotyk. Z času načas preto svojim nohám doprajte píling, ktorý ich zbaví odumretej kože a vaša pokožka ostane krásne hladká a hebká. Používajte ho raz týždenne a po každej aplikácii naneste na nohy hydratačný krém.

Samoopaľovací krém

Ak ste celý deň zavretá v kancelárii alebo jednoducho nemáte čas na opaľovanie, ideálnym riešením pre vás je samoopaľovací krém, ktorý dodá vašej pokožke bronz na počkanie. Dajte prednosť verzii v spreji, krém sa tak aplikuje jednoduchšie a rovnomernejšie. Navyše sa vyhnete nepríjemnému zafarbeniu rúk.

Recept na unavené nohy

Naše nohy sú v lete unavené viac ako inokedy, navyše nám aj viac opúchajú. Každý večer by sme im preto mali dopriať relax a uvoľnenie. Skvelým spôsobom je osviežujúci kúpeľ, do ktorého pridáte žihľavu. Po ňom si urobte obklad z ľadu s mentolovým olejom alebo s citrónovou šťavou.

Zdroj: Thinkstock

Päty sú dôležité

Päty si v lete vyžadujú väčšiu starostlivosť ako inokedy a to nielen kvôli tomu, že ich viac ukazujeme, ale aj preto, že v otvorených topánkach viac trpia. Dbajte na to, aby boli vaše päty hladké a pravidelne ich zbavujte suchej odumretej kože. Predtým, než pôjdete spať, si chodidlá natrite hydratačným krémom alebo olejom a vaša pokožka bude hladšia už za pár dní.

Topánky, ktoré predĺžia nohy

Ak zvolíte správne topánky, vaše nohy môžu vyzerať dlhšie, a tak aj príťažlivejšie. Zvoľte preto topánky na vysokom podpätku v telovej farbe, ktoré navodzujú dojem, že sú pokračovaním vašich nôh. Niet divu, že topánky v tejto farbe nosia celebrity na červenom koberci najčastejšie.

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:35 Krimi
06:00 Noviny TV JOJ
05:40 Súdna sieň
06:30 Súdna sieň
07:45 V zajatí hlbín
05:40 Najšpinavšie domácnosti
06:25 Extrémni žgrloši II.
06:45 Extrémni žgrloši II.
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:10 Sníček
05:20 Jahôdka a jej kamaráti II.
05:40 Zoolander
07:20 Barva vítězství
09:45 Konečně zazvonilo: Příběh za scénou