Bratislavské módne dni 2014: Pozrite si najlepšie outfity z afterparty!

Bratislavské módne dni 2014: Pozrite si najlepšie outfity z afterparty! Zdroj: Michal Drapák
Módni nadšenci si na letných Bratislavských módnych dňoch prišli na svoje. Krásne neboli iba modely, ktoré predstavili návrhári v rámci prehliadok, ale aj tie, v ktorých sa objavili známe tváre.

Tohtoročné letné Bratislavské módne dni sú dôkazom, že slovenská móda urobila obrovský pokrok. Nádherné modely, správna dávka extravagancie, hodnotné materiály a kreatívne kombinácie mnohým vyrazili dych. Okrem tvorby slovenských talentov sa však určite bolo na čo pozerať aj na afterparty tejto veľkolepej módnej šou. Pozrite si najlepšie outfity, do ktorých sa nahodili známe tváre.

Mária Zelinová

Moderátorku a modelku Máriu Zelinovú nemožno prehliadnuť. Táto krásna mladá žena je ozdobou každej party či večierku a tentoraz to nebolo inak. Neprehliadnuteľné šaty od Janky Pištejovej predviedla na prehliadkovom móle, aj na afterparty. Krásne šaty a krásna modelka rovná sa dokonalá kombinácia!

Zdroj: Michal Drapák

Mirka Luberdová

Mirka Luberdová nežiarila iba na móle v nádhernej luxusnej róbe od Janky Pištejovej, ale aj na afterparty módnej šou. Čierne šaty, ktoré dokonale obopínali jej postavu, zvýraznili všetky Mirkine prednosti. Mimoriadne chválime make-up a účes, ktorý celý outfit ozvláštnil. A ten neobyčajný doplnok na Mirkiných rukách? To je spiaci psík Patrície Wittekovej, do ktorého sa Mirka zamilovala na prvý pohľad.

Zdroj: Michal Drapák

Janka Pištejová

Úžasná slovenská módna návrhárka Janka Pištejová, ktorá na Bratislavských módnych dňoch zožala obrovský úspech (a zaslúžene) sa na afterparty objavila v romantickom tope a štýlových nohaviciach s výraznými detailmi. Tenisky s metalickým odleskom dodávajú celému outfitu ten správny šmrnc.

Nám teda neostáva nič iné, len povedať veľké ÁNO a pogratulovať talentovanej slovenskej dizajnérke k nádhernej kolekcii, ktorú na prehliadkovom móle predviedli aj moderátorky relácie Top Star Soňa Skoncová, Stanka Pavolová a ex moderátorka Mirka Luberdová.

Zdroj: Michal Drapák

Mária Reháková

Vždy skvelo nahodená Mária Reháhová zvolila zmyselné červené šaty. Farba vášne Márii ohromne pristane a lichotil jej aj asymetrický strih, v ktorom krásne vynikla jej skvelá postava. Svoj vycibrený vkus jednoducho nezaprie. Modely, v ktorých sa každoročne objavuje na Bratislavských módnych dňoch, túži mať v šatníku nejedna žena.

Zdroj: Michal Drapák

Patrícia Witteková

Patrícia Witteková síce nemala na prípravu veľa času, no očividne dokáže vyskladať zaujímavý a štýlový outfit aj v zhone. Jednoduché čierne šaty oživila denimovou bundou a výraznou kabelkou. Chválime aj topánky, ktoré dodali celému outfitu hravosť a zabili všetku nudu. Skvelé, Patrícia!

Zdroj: Michal Drapák

Alena Pallová

Známa dermatologička Alena Pallová prišla na afteparty v krátkych čipkovaných šatách, ktoré oživila výraznými tyrkysovými náušnicami. Pozornosť pútali aj výrazné topánky siahajúce až po kolená, ktoré si však Alena vďaka štíhlej figúre určite môže dovoliť.

Zdroj: Michal Drapák

Gabika Drobová

Hoci riaditeľka módnej televízie zvolila jednoduchý outfit vo farbe nevinnosti, rozhodne to nebola nuda! Gabika Drobová pôsobila elegantne, sviežo a štýlovo. V tomto prípade hrali hlavnú úlohu doplnky. Výrazné topánky, magentová kabelka a k nej doladené masívne náušnice boli skvelou voľbou!

Zdroj: Michal Drapák

Viac o Bratislavských módnych dňoch sa dočítate v článku: Bratislavské módne dni 2014 pod holým nebom: Hviezdili aj tváre televízie JOJ!

TV Program

08:45 Labková patrola II.
09:15 NAŠI II.
09:55 NAŠI II.
08:10 NA CHALUPE
09:20 NOVÉ BÝVANIE
10:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN
08:20 9-1-1 I.
09:20 9-1-1 I.
10:35 Najšpinavšie domácnosti
08:55 Hanička a Murko pre najmenších
09:05 Pat a Mat
09:15 Medzi nami zvieratkami
08:50 Čarodějovy hodiny
10:45 Za hranici
12:40 Zoolander No. 2