Čo o vás prezrádza farba vlasov? My to vieme!

Čo o vás prezrádza farba vlasov? My to vieme! Zdroj: Thinkstockphotos
Farba vlasov vypovedá aj o vašom charaktere. To, akú si podvedome vyberáte, o vás vypovedá viac, než ste ochotní pripustiť...

Ženy majú šťastie v tom, že si môžu vybrať farbu vlasov podľa chuti, nálady či ročného obdobia. Farbíme si ich podľa toho, ako sa cítime vo vnútri. Veď poznáte to známe tvrdenie: Keď potrebuje žena zmenu, zmení účes. A to platí aj v prípade farbenia vlasov. Akú používate vy?

Ohnivá ryšavka

Zdroj: Thinkstockphotos

Hovorí sa, že kto nemal ryšavku, nevie, čo je dobrá milenka. A práve ryšvá a všetky odtiene ryšavej, ako sú červená, mahagónova, medená sú farbami vášnivých žien. Zmyslom ich života je sex. A najobľúbenejším miestom posteľ... Ak sú so sexuálnym životom nespokojné, cítia sa osamelo a smutne.

Často sú veľmi nevyspytateľné. To, čo sa im včera mohlo zdať ako niečo všedné, na druhý deň berú ako tragické. Ich temperamentnosť sa vyznačuje aj tým, že sú často hysterické. No druhej starne sršia humorom a radosťou zo života.

Citlivá blondína

Zdroj: Thinkstockphotos

Kto by si nevšimol nežnú blondínu s modrými očami? Dáma s blonďavou hrivou dokáže pripútať pohľad nielen mužov, ale často aj žien. Dávno opradený mýtus, že blondínky sú prosto v kurze, je často pravdou. Čo sa týka partnerského života, sú milujúcimi partnerkami a so žiadnou ženou sa o svoj poklad deliť nebudú. Vtedy sa stávajú nebezpečnými rivalkami a sokyňami. O lásku totiž dokážu bojovať zubami nechtami, čo je celkom v kontraste s ich jemnou povahou. 

Tajomná čiernovláska

Zdroj: Thinkstockphotos

Vlasy nosia ako závoj. Ich vnútro je tajomné a pred druhými ho odhaľujú len postupne. Patria k pozorovateľkám a nič im neunikne. Väčšinou sú čiernovlásky tiché, avšak nájdu sa aj zábavné a výrečné. Práve na ten druhý typ čiernych krásavíc si dávajte pozor.

Ich vzťahy zvyknú byť stabilné a dlhodobé, pretože sa dokážu obetovať pre lásku. Ak ich opustí muž, nikdy mu to neodpustia. Muži väčšinou svoje konanie oľutujú, pretože až neskôr zistia, že doma mali vernú a spravodlivú ženu.

Pokorné hnedovlásky

Zdroj: Thinkstockphotos

Keď sa žena odfarbí na hnedo, vyjadruje tým svoj postoj: Chce sa ustáliť. V momente, keď sa chce žena usadiť, tak hľadá pokoj a zázemie. Nehľadá len bohatého a dobre situovaného muža, pretože jej ide o pravú lásku. Cit k druhému človeku získava cez porozumenie. Brunetky sú rozumné a citlivé, od života vyžadujú harmóniu a v ľuďoch vidia dobro. Rodina pre nich znamená všetko, a čo im mnohé ženy závidia, je nekonfliktný vzťah so stálym partnerom.

Čo hovoríte na psychologickú typológiu podľa farby vlasov vy? Ako ste sa cítili ako blondína či ryšavka? Napíšte nám o tom v diskusii na našej facebookovskej stránke Facebook/Prezenu.

Prečítajte si článok o tom, kedy sú vaše vlasy v najlepšej forme tu:V ktorom roku života sú naše vlasy NAJKRAJŠIE?

O známych slovenských ryšavkách, ktoré poznáte z obrazoviek TV JOJ, si prečítajte tu: Ženy s hrivou vo farbe ohňa: Toto je TOP 6 jojkárskych ryšaviek!

TV Program

08:15 Labková patrola II.
08:45 Labková patrola II.
09:15 NAŠI II.
08:10 NA CHALUPE
09:20 NOVÉ BÝVANIE
10:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN
08:20 9-1-1 I.
09:20 9-1-1 I.
10:35 Najšpinavšie domácnosti
08:10 Viking Vicky
08:30 Máša a medveď I.
08:35 Máša a medveď I.
07:05 Výlet s mámou
08:50 Čarodějovy hodiny
10:45 Za hranici