Nadčasová móda: Tieto kúsky vám v šatníku nemôžu chýbať!

Nadčasová móda: Tieto kúsky vám v šatníku nemôžu chýbať! Zdroj: Thinkstock
Niektoré kúsky jednoducho nikdy nevyjdú z módy, preto určite oceníte, ak ich budete mať vo svojom šatníku aj vy.

Niektoré módne kúsky prežili desaťročia, niektoré ešte oveľa viac a napriek tomu sú stále trendy. Sú ľahko kombinovateľné a s nimi máte zaručené, že neurobíte krok vedľa. Tieto nadčasové modely by jednoducho nemali chýbať v skrini žiadnej ženy.

Biele tričko

S bielym tričkom nikdy nič nepokazíte. V súčasnej móde je dokonca povýšené na vyšší level, pretože sa nosí naozaj ku všetkému vrátane elegantnej sukne. V tejto kombinácii sa niekoľko celebrít objavilo aj na červenom koberci a skutočne zažiarili! Ak nie ste zástancom veľkých kontrastov, biele tričko noste k rifliam, pod sako alebo k letnej sukni. A vždy v ňom budete šik!

Košele

Košele majú naozaj dlhú históriu a napriek tomu sú stále trendy. To je dôvod, prečo ich zaraďujeme medzi módne stálice. Ženy aj muži ich môžu nosiť v bežné dni, ale aj na slávnostnejšie príležitosti, preto sú naozaj univerzálnymi kúskami, ktoré sa oplatí mať v šatníku vo viacerých farbách a prevedeniach. Jednoducho sa kombinujú, sú pohodlné a ľahko ich oživíte aj jednoduchým náhrdelníkom.

Zdroj: Thinkstock

Skinny jeans

Džínsy majú v bežnej móde svoje stále miesto vďaka Levimu Straussovi. Najväčšiu popularitu však zažili až v 20. storočí, kedy sa stali akýmsi symbolom revolty. Preslávili ich predovšetkým herecké a spevácke ikony ako James Dean či Elvis Presley. Dnes sa snáď nenájde nikto, kto by vo svojom šatníku nemal ani jedny džínsy. Najobľúbenejším typom sú práve skinny jeans, teda tesné rifle, ktoré dokonale obopínajú naše krivky.

Vzory

Kvetinové a zvieracie vzory nikdy nevyjdú z módy. Motív rozkvitnutej záhrady je trendom každej jari a leta, safari sa do módy pravidelne vracia v rôznych obmenách. Okrem oblečenia ich nájdete aj na spodnej bielizni, doplnkoch, slnečných okuliaroch či kabelkách. Ponúkajú nám obrovské množstvo kombinácií, a tak sa s nimi môžete kreatívne vyhrať. Nezabudnite ani na bodky a pásiky, ktoré vám môžu byť skvelým pomocníkom pri optickom tvarovaní postavy.

Zdroj: Thinkstock

Malé čierne

Za malé čierne šaty vďačíme módnej návrhárke Coco Chanel, ktorá v nich spojila všetko, po čom ženy túžia. Sú univerzálne, pristanú každému typu postavy, sú elegantné, ale aj sexi. Môžete si ich obliecť do práce, ale aj na slávnostné príležitosti. Ženy na nich oceňujú predovšetkým to, že v nich vyzerajú štíhlejšie. Samozrejme iba v tom prípade, ak zvolia správny strih.

Ešte nemáte svoje malé čierne? Tipy, ako si vybrať tie správne, nájdete TU: Little black dress alebo Malé čierne: Ako vybrať tie pravé?

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:35 Krimi
06:00 Noviny TV JOJ
05:40 Súdna sieň
06:30 Súdna sieň
07:45 V zajatí hlbín
05:40 Najšpinavšie domácnosti
06:25 Extrémni žgrloši II.
06:45 Extrémni žgrloši II.
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:10 Sníček
05:20 Jahôdka a jej kamaráti II.
05:40 Zoolander
07:20 Barva vítězství
09:45 Konečně zazvonilo: Příběh za scénou