Plnoštíhle krásavice v plavkách: Nehanbite sa za svoje telo!

04.06.2014 14:55 Preženu.sk Top trendy
Plnoštíhle krásavice v plavkách: Nehanbite sa za svoje telo! Zdroj: INT
Stres, strach, panika.A to všetko preto, lebo plavková sezóna je za dverami a vám sa napriek novoročnému záväzku nepodarilo schudnúť tých vytúžených desať kíl? Nie ste jediná...

Výrobca plaviek všetkých veľkostí (a teda nie len mini bikín, ktorých vršok by bežnej žene len tak-tak zahalili bradavky) vymyslel perfektný krok, ako zvýšiť plnším dámam sebavedomie. Tvorcovia katalógu sa rozhodli opakovať po magazíne Sport Illustrated, ktorý tento rok na svojej obálke priniesol až tri slávne krásavice, vychytené topmodelky Chrissy Teigen, Ninu Agdal a Lily Aldridge.

 

Spoločnosť Swimsuits for All si však pre svoje fotenie vybrala celkom iné dámy. Plus Size modelky, a to konkrétne: Robyn Lawley, Shareefu J a Jadu Sezer. Z obálky sa tak na nás neusmievajú dokonalé krásky s mušou váhou, ale skutočné ženy spokojné so svojimi krivkami. Kilá navyše nie sú pre ne prekliatím, naopak vďaka nim zarábajú slušné peniaze.

„Myslím si, že by malo byť viac publikácií a kampaní, aby ľudia mohli povedať: “Wow, ja vyzerám ako tieto ženy a ony pôsobia vyrovnane a sexi a zosobňujú tvar môjho tela.“ Náš recept na to, ako vyzerať dobre aj s kilami navyše? Sebavedomie!“ vyhlásila 24-ročná Jada.

K modelkám sa pridala aj módna blogerka Gabi Gregg, ktorá prezradila, že cieľom fotenia je boj proti spoločnosti posadnutej extrémnou štíhlosťou.

Kilá navyše môžu byť sexi. O tom vás presvedčí aj táto úžasná tanečnica pole-dance: Kilá navyše nie sú prekážkou: Pozrite si tento sexi tanec!

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:35 Krimi
06:00 Noviny TV JOJ
05:40 Súdna sieň
06:30 Súdna sieň
07:45 V zajatí hlbín
05:40 Najšpinavšie domácnosti
06:25 Extrémni žgrloši II.
06:45 Extrémni žgrloši II.
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:10 Sníček
05:20 Jahôdka a jej kamaráti II.
05:40 Zoolander
07:20 Barva vítězství
09:45 Konečně zazvonilo: Příběh za scénou