Denné líčenie s Katkou Ščevlíkovou: Stačí 10 minút!

Denné líčenie s Katkou Ščevlíkovou: Stačí 10 minút!

Aj jemnný make-up dokáže divy. Vyzeráme vďaka nemu sviežo, zdravo a navyše zvýrazní naše ženské črty.

Upravená vizáž by mala byť našou každodennou povinnosťou. Neznamená to však, že musíme vstávať o hodinu skôr a snažiť sa urobiť si dokonalý make-up filmových hviezd. Stačí, ak podčiarkneme našu prirodzenosť. Veď v jednoduchosti je krása.

Zdroj: Make-up Studio

Stačí 10 minút

Nie každá z nás je výrazný typ a´la femme fatale, no aj z jemnej blondínky či nevýraznej hnedovlásky je možné pomocou jemného make-upu vykúzliť krásne upravenú ženu a zdôrazniť jej pekné, prirodzené črty. Naozaj k tomu netreba veľa. Stačí mať základnú výbavu make-upu a nájsť si ráno 10 minút.

Zdroj: Make-up Studio

Aj Katka Ščevlíková, finalistka speváckej šou X-FACTOR, patrí medzi typy žien, ktoré majú rady prirodzenosť a preferujú tzv. naturálny look. Spolu s ňou si pre vás Lenka Kačiašvili z Make-up Studio, Eurovea pripravila krátky návod, ako si naniesť jemný denný make-up.

Zdroj: Make-up Studio

Postup

  1. Na tvár nanesieme podkladovú bázu. Toto jemné sérum je vhodné na všetky typy pleti, hydratuje, zvláčňuje pokožku, minimalizuje póry a vytvára ideálny podklad pre make-up. Ak máte mastnejšiu pokožku, vynechajte denný krém a použite iba bázu. Zabránite tak nadmernému masteniu a vaša pleť bude dostatočne hydratovaná.
  2. Korektorom prekryjeme prípadné drobné nedostatky a kruhy pod očami.
  3. Pomocou štetca nanesieme ľahký tekutý make-up, ktorý pleť nielen farebne zjednotí, ale zároveň ju ochráni pred vonkajšími nečistotami a slnečnými lúčmi.
  4. Make-up zafixujeme extra jemným transparentným sypkým púdrom. Ten pleť zmatní a zabezpečí, aby nám make-up vydržal bezchybný po celý deň.
  5. Zdravá farba na líčka by nemala nikdy chýbať. V Katkinom prípade sme zvolili bronzovo-hnedý odtieň, ktorý sa hodí k farbe jej vlasov a dodá jej jemne opálený nádych.
  6. Pomocou tieňu na obočie jemne zvýrazníme jeho tvar.
  7. Pre denný make-up sú najvhodnejšie očné tiene v prirodzených odtieňoch hnedej. Nanášame ich štetcom, jemne zvýrazníme tvar oka a vytieňujeme dostratena. Nanesieme špirálu.
  8. Na pery postačí lesk v prirodzenej ružovej farbe.
  9. Celý make-up osvieži a zafixuje špeciálny fixátor v rozprašovači.

Všetky produkty nájdete na www.makeupstudio.sk a v Make-up Studio, Eurovea.

A ak chcete čas líčenia skrátiť z 10 minút na 10 sekúnd, existuje riešenie: Make-up za 10 sekúnd: Nalíčte sa za rekordný čas

Zdroj: Make-up Studio

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:35 Krimi
06:00 Noviny TV JOJ
05:40 Súdna sieň
06:30 Súdna sieň
07:45 V zajatí hlbín
05:40 Najšpinavšie domácnosti
06:25 Extrémni žgrloši II.
06:45 Extrémni žgrloši II.
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:10 Sníček
05:20 Jahôdka a jej kamaráti II.
05:40 Zoolander
07:20 Barva vítězství
09:45 Konečně zazvonilo: Příběh za scénou