Triky pre plné pery: Môže ich mať každá žena!

Triky pre plné pery: Môže ich mať každá žena! Zdroj: Thinkstock
Plné pery sú odjakživa symbolom ženskej krásy a zmyselnosti. Vďaka šikovným trikom ich môže mať každá z vás!

Ženy po nich túžia, muži im nevedia odolať. Ak nepatríte k tým šťastným, ktoré nimi obdarovala príroda, naučte sa pár trikov, vďaka ktorým sa budete môcť aj vy pýšiť perami ako stvorenými na bozkávanie! Poradíme vám, ako na to.

Škoricový píling

Zmiešajte lyžicu kryštálového cukru, lyžičku mletej škorice, lyžičku kokosového oleja a zmes naneste na suché a čisté pery. Jemne ich pomasírujte, aby ste z nich odstránili popraskanú kožu. Píling nechajte pôsobiť dve minúty, potom ho zmyte vlažnou vodou. Vaše pery sa prekrvia a vy budete cítiť jemné brnenie. To spôsobí, že budú vyzerať plnšie.

Orámujte ich

Ak máte úzke pery, kontúrovacia ceruzka by mala byť vaším najlepším priateľom. Pre dosiahnutie prirodzeného vzhľadu použite ceruzku vo farbe vašich pier a olemujte ich z vonkajšej strany. Ak chcete pery zvýrazniť, použite rúž a kontúrku tón v tóne. Tento trik chce trochu praxe, preto sa nevzdávajte, keď vám to nepôjde hneď na prvýkrát.

Hra so svetlom

Ďalším skvelým trikom je hra so svetlom. Ak nanesiete trblietavý rozjasňovač do stredu spodnej pery a na hornú peru v tvare V, dosiahnete požadovaný efekt. Pri použití rúžu a kontúrovacej ceruzky naneste rozjasňovač až na záver. Budete prekvapené, aký objem nadobudnú vaše pery!

Zdroj: Thinkstock

Ombré pery

Technika ombré takisto využíva hru so svetlom na dosiahnutie plnších, zmyselnejších pier. Tentoraz však nebudete potrebovať rozjasňovač, postačí rúž v dvoch odtieňoch – svetlejší a tmavší. Tmavšou farbou olemujte vaše pery a svetlejšou vyplňte ich vnútornú časť.

Povedzte áno svetlým farbám

Tmavé farby vaše pery opticky zmenšujú, preto sa im radšej vyhýbajte. Namiesto toho siahnite po rúži v svetlých odtieňoch ružovej, marhuľovej či koralovej. Ak chcete výsledný efekt ešte zintenzívniť, na rúž naneste transparentný lesk. Pre zástankyne minimalistického líčenia je ideálnym riešením tónovací balzam, ktorý vaše pery nielen hydratuje, ale dodá im aj vytúžený objem.

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:30 DIVOKÉ KONE II.
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:15 Panelák
05:10 Profesionáli III.
05:50 NAŠI II.
06:25 ZÁCHRANÁRI
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:10 Síla naděje
07:05 Milosrdné lži
09:45 Z ulice na green