Nudia vás klasické šaty? Skúste dvojdielne!

Nudia vás klasické šaty? Skúste dvojdielne! Zdroj: Isifa.com
Deväťdesiate roky sú späť! Okrem krátkych topov sú horúcim trendom aj prestrihnuté šaty z dvoch dielov.

Ak chcete byť výnimočná a neprehliadnuteľná, namiesto klasických šiat siahnite po prestrihnutých, ktoré veľmi decentne odhaľujú bruško. Dobrou správou je, že nemusíte mať dokonalú figúru na to, aby ste si mohli tento originálny kúsok obliecť. Dôležité je, aby ste zvolili správny model, ktorý zakryje drobné nedokonalosti.

Dovolené sú všetky farby a materiály. Na jar siahnite po kvetinových vzoroch, ktoré sú opäť veľmi trendy. Tie odvážnejšie sa môžu inšpirovať celebritami, ktoré si zamilovali farebné potlače s rôznymi motívmi. Variantov je mnoho, preto môžete tieto originálne šaty dokonale prispôsobiť svojej postave.

Širšie boky či chlapčenská postava

Ak máte širšie boky, voľte sukňu áčkového strihu, pre chlapčenskú postavu je zase vhodná puzdrová sukňa, ktorá opticky pridá krivky. Ak sa pýšite štíhlou figúrou, môžete si dovoliť ukázať z bruška viac. Ostatným dámam odporúčame zvoliť prestrihnuté šaty s voľnejším vrchným dielom, ktorý siaha až po okraj sukne.

Náš tip: Ak si na dvojdielne šaty netrúfate, skombinujte krátky top s nohavicami s vysokým pásom alebo s jednoduchou jednofarebnou sukňou. Môžete si vybrať z množstva materiálov a strihov, ktoré dokážu dokonale oživiť celý outfit. Nebojte sa byť originálna a sexi!

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

14:35 Narnia: Dobrodružstvá lode Ranný pútnik
17:00 Neskrotná
19:00 Krimi
15:25 "Kam čert nemůže"
17:10 Áno, šéfe USA VI.
18:10 Áno, šéfe USA VI.
15:55 Policajti v akcii
16:55 Policajti v akcii
18:00 Klamári I.
16:20 Ovečka Shaun I.
16:30 Zatancuj si s Nely
16:40 Macko Uško
14:55 Slunce, seno, erotika
16:50 Hluboká voda
18:45 Asterix a Vikingové