Ako vyzerať super aj v 40-tke? Vyskúšajte triky celebrít!

07.02.2014 13:21 Preženu.sk Top trendy
Ako vyzerať super aj v 40-tke? Vyskúšajte triky celebrít! Zdroj: Isifa.com
Chcete vlasy ako Nicol Kidman či figúru ako Jennifer Aniston? Spoznajte ich triky na krásu!

Majú už dávno po štyridsiatke a stále sú to kočky! Ako to robia? Prezradíme vám ich tipy. Iste stojí za to vyskúšať.

Voda zvonka aj zvnútra

Hydratovať, hydratovať, hydratovať. Podľa Demi Moore (51) je to to jediné, čo na pleť skutočne zaberá. Nezabudnite preto používať hydratačné krémy, ktoré vašej pleti dodajú vodu a nebude tak suchá a bez života. Hydratovať to však znamená aj ustrážiť si pitný režim, pretože voda je dôležitá najmä zvnútra!

Zdroj: Isifa

A Demi vie, o čom hovorí. Pravidelne sa totiž objavuje v rebríčkoch najkrajších žien sveta a núdzu nemá ani o generáciu mladších nápadníkov. Brunetka taktiež tvrdí, že na dôkladné odlíčenie pleti a následnú hydratáciu si nájde dostatok času vždy a za každých okolností. Inak by ani nezaspala.

Brusnicový džús namiesto šampónu

Poznávacím znamením oslnivej Austrálčanky sú už dlhé roky nádherné ryšavé vlasy. Čo sa týka starostlivosti o ne, Nicole Kidman (46) nepopiera, že im venuje skutočne množstvo voľného času. A  prezradila i jeden konkrétny trik, ktorý je určite netradičný.

Zdroj: Isifa

„Vyskúšajte si vlasy umývať vo farbe, ktorá je im vlastná. Keď som jedného času nosila výrazný červenší odtieň, nedala som dopustiť na brusnicový džús, ktorý som si následne samozrejme umyla. Ak ste blondínka, vyskúšajte do nich votrieť ako masku biele víno. Znie to síce zvláštne, no za úspech tejto finty ručím.“

Nuž, minimálne stojí za to si ju vyskúšať a prípadne mať po ruke osvedčený šampón, s ktorým všetko napravíte...

Zdroj: Isifa

Plastika? Nie! Anti-age produkty!

Obľúbená americká herečka Mary-Louise Parker (49) na svoj vek rozhodne nevyzerá. Tvrdí, že za to vďačí najmä pedantnému výberu kvalitných výrobkov. O invazívnych estetických zákrokoch nechce ani počuť a podľa vlastných slov si dokonale vystačí s anti-age produktmi. Otázne je, či hovorí pravdu, a za jej bezchybný vzhľad aj tesne pred päťdesiatkou môžu len gény a kvalitná kozmetika.

Zdroj: Isifa

Akupunktúra

Herecká stálica Diane Lane (49) bojuje proti prejavom starnutia pomocou akupunktúry. Ihly jej už dávno strach nespôsobujú, ba práve naopak. Už niekoľko dní pred samotnou procedúrou sa Diana nevie dočkať istého výsledku v podobe rozžiarenej pleti a výraznej redukcie mimických vrások. Koľko ju táto paráda stojí neprezradila, no pozitívny vplyv na Dianinu tvár jej nemožno uprieť.

Zdroj: Isifa

Cvičenie takmer každý deň

Bývalá hviezda Priateľov je známa tým, že je pedantná a na svoju vizáž si veľmi potrpí. A že je za tým mnoho driny potvrdila aj samotná Jennifer Aniston (41)– so svojím osobným trénerom sa na intenzívnych hodinách jogy stretáva päťkrát do týždňa. „Cvičím však v podstate každý deň aspoň chvíľu,“ dodala. Jej skutočným tajomstvom je okrem štíhlej postavy najmä jej účes, ktorý ju omladzuje Vlasy má jednoducho upravené, dlhé, zosvetlené a hladké, čo jej jednoznačne zopár tých rôčkov z vizáže uberá.

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

17:00 Neskrotná
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
15:25 "Kam čert nemůže"
17:10 Áno, šéfe USA VI.
18:10 Áno, šéfe USA VI.
16:55 Policajti v akcii
18:00 Klamári I.
19:00 Klamári I.
17:00 Ovečka Shaun VI.
17:10 Maxipes Fík II. - Divoké sny Maxipsa Fíka
17:20 Máša a medveď I.
16:50 Hluboká voda
18:45 Asterix a Vikingové
20:15 Na shledanou tam nahoře