Polojasno
Bratislava
Hilda
11.12.2023
Dcéra Silvie Lakatošovej poriadne prekvapila: Wau, vedeli ste, že je taká talentovaná?
Zdielať na

Dcéra Silvie Lakatošovej poriadne prekvapila: Wau, vedeli ste, že je taká talentovaná?

Zdroj: Instagram/silvia_lakatosova

Rozkošná dcéra bývalej miss a riaditeľky súťaže krásy sa vzhľadom podobá asi viac na tatina, ale povahu aj tanečné schopnosti rozhodne zdedila po svojej krásnej mamine. Pozrite sa, čo predviedla na tanečnom parkete!

O Silvii Lakatošovej sa vie, že tanec miluje a v mladosti dokonca niekoľko rokov tancovala v Lúčnici. Jej úžasné tanečné vystúpenie na Miss Československo spred tridsiatich rokov, si mnohí pamätajú aj dodnes.

Silvia na Instagrame priznala, že prežila v Lúčnici nádherné roky, z ktorých čerpá dodnes a k tancu priviedla aj svoju 8-ročnú dcérku Valentínku. Rozkošné dievčatko sa však nevenuje folklóru, ale tanečnému športu.

“Nedávno” som bližšie spoznala a spoznávam Tanečný šport, ktorý vychádza zo spoločenského tanca. Zahŕňa 10 tancov rozdelených na dve presne definované skupiny: štandardný tanec a latinskoamerický tanec. Tancujú sa figúry zvolené podľa predpísaných pravidiel. Vzdávam hold všetkým tanečníkom, ich rodičom, hlavne maminám, za ich neskutočnú obetavosť, lásku k tancu, lebo bez toho by si ich deti nemohli plniť sny..” napísala Silvia k videu, kde svoj talent predviedla jej Dcérka Valentínka. Na záver nezabudla poďakovať aj trpezlivým trénerom, toto je výsledok ich práce! Klobúk dole, šikovné deti, však?  

Súvisiace články

Najčítanejšie