Zatiahnuté
26°
Bratislava
Iľja
20.7.2024
TAKTO vyzerá tínedžer s najdlhšími vlasmi na svete: Wau, neskutočná hriva!
Zdielať na

TAKTO vyzerá tínedžer s najdlhšími vlasmi na svete: Wau, neskutočná hriva!

Zdroj: unsplash/leah-hetteberg

Dlhovlasý chlapec nebol ešte nikdy v kaderníctve a jeho dlhé husté vlasy merajú neskutočných 130 centimetrov!

Sidakdeep Singh Chahal má len 15 rokov a už je zapísaný v Guinnessovej knihe rekordov ako tínedžer s najdlhšími vlasmi na svete. Jeho hriva, ktorej sa doteraz nožnice ešte nedotkli, meria neskutočných 130 centimetrov, píše news18.com.

;t=9s

Mladík sa vo virálnom videu priznal, že ho v detstve šikanovali a obťažovali iné deti práve za jeho dlhé vlasy, preto prosil rodičov, aby mu ich radšej ostrihali. Až keď vyrástol, dokázal z nich urobiť svoju prednosť a považuje ich za svoju súčasť a poznávacie znamenie.  

Dnes sú to práve jeho dlhé a husté vlasy, ktoré na ňom ľudia obdivujú a mnohí sa ho pýtajú na rady a tipy, ako takúto hrivu dosiahnuť. Vo videu tiež môžete vidieť jeho mamu, ktorá mu v starostlivosti o dlhé vlasy pomáha. Chlapec tiež prezradil, že si vlasy umýva dvakrát týždenne. Umývaniu, sušeniu a česaniu vlasov venuje pri každej príležitosti minimálne jednu hodinu.

„Som mimoriadne šťastný, že som držiteľom svetového rekordu. Po tom, čo som videl v televízii a na sociálnych sieťach toľko ľudí, ktorí sa chvália tým, že držia nejaký rekord, rozhodol som sa, že tiež budem jedným z nich,“ vyhlásil pyšne tínedžer.    

„Dostalo sa mi tiež neuveriteľnej podpory zo strany rodiny. Obzvlášť od mojej mamičky, ktorá sa mi starala o vlasy od detstva,“ dodal mladý Ind, ktorý zároveň odkazuje ľuďom, nech sa nenechajú odradiť negatívnymi  reakciami okolia a idú si za svojimi snami.

Wau, naozaj brutálna hriva, však?

Súvisiace články

Najčítanejšie