Jasno
15°
Bratislava
Vít
15.6.2024
Matka s dcérou spôsobili ošiaľ na sociálnych sieťach: No schválne, uhádnete, ktorá je ktorá?
Zdielať na

Matka s dcérou spôsobili ošiaľ na sociálnych sieťach: No schválne, uhádnete, ktorá je ktorá?

Zdroj: Profimedia

Príťažlivá učiteľka vyzerá pri svojej dcére ako jej sestra a mnohí jej nechcú veriť, že je medzi nimi 23 ročný rozdiel. Tajomstvo jej mladistvého vzhľadu je pri tom úplne jednoduché.

46-ročná Joleen Diaz a jej 23-ročná dcéra Meilani Parks spôsobili na sociálnych sieťach obrovský ošiaľ niekoľkými fotografiami v bikinách a najnovšie aj spoločným tanečným videom. Dve krásky s dokonalými postavami vyzerajú podľa mnohých ako dvojičky, píše The Sun.

Ide to aj bez botoxu 

Slobodná mama žije so svojou dcérou sama a pri pohľade na ne, by asi každý tipoval, že ide o sestry alebo kamarátky. Joleen vyzerá naozaj fantasticky a prezradila, že s dcérou sú si veľmi blízke a obe vyznávajú aj zdravý životný štýl.  

„Vždy som žila zdravým a aktívnym životom. Alkohol pijem zriedkakedy, jem zdravú a vyváženú stravu a veľa cvičím ale aj relaxujem. Dôkladne sa starám o svoju pokožku už od tínedžerského veku a každý deň si umývam a krémujem tvár ako ráno, tak aj pred spaním,“ prezradila matka, ktorá všetky svoje návyky naučila aj svoju dcéru.  

Profimedia

Sexi mamina nedá dopustiť aj na ochranu pokožky pred slnkom, čo ju chráni pred pribúdajúcimi vráskami. „Pre život v Kalifornii je úplne prirodzené chrániť sa pred slnkom. Opaľovací krém používam každý deň, dokonca aj keď je zamračené. Taktiež používam sérum vitamínu C a retinol, a to už od svojich 20-tich rokov, pretože mám pleť náchylnú na akné. " prezradila tajomstvá krásy Joleen.

View this post on Instagram

A post shared by Joleen Diaz (@joleendiaz)

Na druhej strane priznáva, že rovnako ako starostlivosť o svoju krásu je dôležitý aj postoj k životu. „Som dosť pragmatická a snažím sa príliš sa netrápiť a nestresovať. Žijem jednoduchý život a som šťastná za to, čo mám,“ dodáva krásna učiteľka. Niečo na tom rozhodne bude, čo poviete? Žiť zdravo a pritom sa nestresovať sa zjavne naozaj oplatí!  

@joleendiaz me and my daughter ?? @meilanikalei #fyp ♬ Funky Town - The Dance Queen Group
View this post on Instagram

A post shared by Joleen Diaz (@joleendiaz)

View this post on Instagram

A post shared by Joleen Diaz (@joleendiaz)

Súvisiace články

Najčítanejšie