Zatiahnuté
28°
Bratislava
Daniel
21.7.2024
TOTO urobila svojej 12-ročnej dcére len deň pred nástupom do školy: Urobili by ste to isté?
Zdielať na

TOTO urobila svojej 12-ročnej dcére len deň pred nástupom do školy: Urobili by ste to isté?

Zdroj: tiktok/cherries_87

Každý si svoje dieťa vychováva podľa seba a dovolí mu len to, čo uzná za vhodné. Táto matka je ku svojej len 12-ročnej dcére veľmi zhovievavá a to mnohé matky nedokážu pochopiť.

Tink je už na prvý pohľad extravagantná mama, ktorá sa od väčšiny líši práve tým, ako vyzerá. Miluje sa výstredne obliekať a k tomu doladiť aj svoje vlasy a mejkap. A tento pocit dopraje aj svojej dcére Ruby. 

Podľa čoho vyberať krúžky pre deti? Poradí vám odborníčka!

​Tesne pred štartom nového školského roka jej totiž dopriala výraznú zmenu a zafarbila jej vlasy na modro-čiernu farbu! Spodnú časť vlasov najprv odfarbila a následne na ňu naniesla výraznú modrú farbu. Na záver jej ostatné vlasy ešte zafarbila čiernou. Výsledok? Ten vyzerá naozaj zaujímavo! Ak má Ruby rozpustenú korunu krásy, modré pramene  nie je vôbec vidieť. A to bol aj zámer, aby v škole svojou netradičnou hrivou nevyvolala okolo seba rozruch. Domácim farbením sa pochválila aj na sociálnych sieťach a to okamžite spôsobilo poriadny rozruch. Hoci sa našli matky, ktoré jej farbenie dcéry odobrili, väčšina však vôbec nechápala, ako je možné, že len 12-ročnému dieťaťu dovolila dospelácku farbu, ktorá jej môže vlasy úplne zničiť. Čo si myslíte vy?

@cherries_87 I DIDNT EVEN EDIT ANY CLIP BECAUSE YOU NEED TO ENJOY THE WHOLE ROLLERCOASTER ????? JUST WOW IVE OUTDONE MYSELF ??? #mumsoftiktok #THINKTINK ♬ original sound - Tinks Birthday! ???

Súvisiace články

Najčítanejšie