Oblačno
24°
Bratislava
Iľja
20.7.2024
Ako dnes vyzerá talentované dievčatko z filmu Veľký dar? TAKTO sa zmenila a boduje aj ako speváčka
Zdielať na

Ako dnes vyzerá talentované dievčatko z filmu Veľký dar? TAKTO sa zmenila a boduje aj ako speváčka

Zdroj: Profimedia

Na filmovom plátne zažiarila už ako sedemročná a všetkým bolo okamžite jasné, že o tomto na pohľad krehkom dievčatku budeme ešte počuť. Dnes je z nej príťažlivá mladá dáma a okrem herectva sa venuje aj spevu.

Nenechajte si ujsť výnimočný film Veľký dar so skvelým Chrisom Evansom a Mckennou Grace už tento piatok o 20:35 na JOJke!

Sympatická herečka Mckenna Grace oslávi už o pár dní sedemnáste narodeniny, no za sebou má už bohatú hereckú kariéru. Pred kameru sa prvýkrát postavila už ako sedemročná a teraz jej  filmografia obsahuje vyše šesťdesiat úloh, z ktorých si ju diváci pamätajú najmä zo spomínaného filmu Veľký dar, ktorý zožal obrovský úspech najmä vďaka jej fenomenálnemu výkonu.  

Film natáčala vo svojich deviatich rokoch a jej prirodzený prejav si fanúšikovia okamžite zamilovali, chválou na malú detskú hviezdu vtedy nešetril ani Chris Evans. “Je pohotová, vtipná aj citlivá a svoju postavu zvládla dokonale,” vyjadril sa vtedy.

Profimedia

Je tiež skvelá speváčka 

Mckenna Grace je nepochybne skvelou herečkou, ktorú čaká ešte množstvo príležitostí, no ju okrem herectva láka aj hudba a spev. Nedávno vydala svoju debutovú EP Bittersweet Sixteen, kde rozoberá tému o úzkostiach dospievania a rozchodu. Jej krásne zafarbený a vyspelý hlas mnohých prekvapil, a tak nie je vylúčené, že v budúcnosti skĺbi hereckú kariéru aj so spevom.  

Grace si všetky svoje piesne zložila sama. Jej texty sú kreatívne a perfektne vystihujú atmosféru dospievania a problémy prvých lások. Celá EP je kombináciou rebelstva, hnevu a úzkosti. Žánrovo Grace balansuje medzi popom a rockom. 

;t=11s

Takto sa Mckenna Grace nahodila na nedávnu premiéru The Little Mermaid v Los Angeles, čo poviete, spoznali by ste v nej detskú hereckú hviezdu?  

Profimedia

View this post on Instagram

A post shared by Cloe ?? (@mckennagracedaily)

View this post on Instagram

A post shared by mb4m1 (@mb4m_1)

Súvisiace články

Najčítanejšie