Zatiahnuté
Bratislava
Alena
27.3.2023
Hviezdny pár tvoria už vyše 20 rokov: Pozrite sa, ako vyzerajú deti Kournikovej a Iglesiasa
Zdielať na

Hviezdny pár tvoria už vyše 20 rokov: Pozrite sa, ako vyzerajú deti Kournikovej a Iglesiasa

Zdroj: Profimedia

Celebritní rodičia si svoje súkromie strážia ako sa dá, no sem tam sa predsa len pochvália svojou podarenou rodinkou. Pozrite sa, ako ich tri rozkošné ratolesti už vyrástli!

Bývalá úspešná tenistka Anna Kournikova (41) a spevák Enrique Iglesias (47) majú spolu dvojičky Lucy a Nicholasa (5), ku ktorým neskôr pribudla ešte sestrička Mary (3), ktorej hovoria Masha.

Hoci fotografie svojich detí zverejňujú naozaj len výnimočne, je vidieť a cítiť, že pre oboch rodičov je práve rodina absolútnou prioritou, píše hellomagazine.com.

Aj keď mnohí si na začiatku ich vzťahu mysleli, že pôjde iba o krátky románik, Kournikova a Iglesias sú spolu už neuveriteľných dvadsaťjeden rokov! Možno práve to, že si iba výnimočne nechajú nahliadnuť do svojho súkromia, je práve dôvod, prečo im to stále funguje, a ktovie, možno je to aj tým, že sa nikdy nevzali, pretože to ani jeden z nich nepokladá za dôležité. 

"Manželstvo pre mňa nie je dôležité. Verím, že je potrebné byť otvorený a vzájomne si dôverovať a úplne sa rešpektovať,“ povedala Anna v minulosti a Enrique dodal, že sa do manželstva nehrnie aj kvôli tomu, že jeho rodičia sú rozvedení.  

Zo vzácnych záberov detí tohto hviezdneho páru sú fanúšikovia nadšení. Kým blonďavé dievčatká sú úplnou kópiou maminy, vyzerá to tak, že malý Nicholas bude zase fešák po tatinovi. 

"Milujem byť mamou. Vždy som chcela mať deti, či už vlastné alebo adoptované. Milujem sa starať o ľudí," vyznala sa bývalá tenistka, ktorá si život s deťmi nevie vynachváliť.  

„Keď som otehotnela, uvedomila som si, že všetok svoj čas chcem venovať deťom. Byť s nimi je najväčšie šťastie, nie som pripravená vynechať ani sekundu," dodala Anna. 

Je to naozaj podarená rodinka, čo poviete?

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ❗??? ????❗ (@annakuornikova.fc)

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ❗??? ????❗ (@annakuornikova.fc)

Súvisiace články

Najčítanejšie