Zatiahnuté
Bratislava
Hilda
11.12.2023
Macaulay Culkin si úlohu otca užíva: Pozrite sa, ako jeho rozkošný syn vyrástol!
Zdielať na

Macaulay Culkin si úlohu otca užíva: Pozrite sa, ako jeho rozkošný syn vyrástol!

Zdroj: Profimedia

Odkedy si zahral Kevina v kultovom filme Sám doma uplynulo už vyše tridsať rokov a konečne sa aj on sám stal otcom. Spolu so snúbenicou si úlohu rodičov užívajú naplno, pozrite sa, aký fešák je z ich synčeka!

Macaulay Culkin (42) a jeho partnerka, rovnako herečka, Brenda Song (34) sa v minulom roku stali rodičmi vytúženého synčeka, pripomína Daily Mail. Dakota rastie ako z vody, má už 16 mesiacov a je naozaj rozkošný, pozrite sa!

Synček hereckej dvojice dostal netradičné meno Dakota na počesť Culkinovej sestry, ktorá zahynula pri dopravnej nehode keď mala iba 29 rokov. 

„Sme šťastím úplne bez seba,“ vyjadrila sa stručne dvojica, keď prišiel Dakota na svet. Obaja si súkromie chránia, ako sa dá, tvár synčeka nezverejňujú, no raz za čas sa podarí zachytiť ho paparazzom, keď sú na prechádzke. Na aktuálnych záberoch môžete vidieť, že už behá po svojich a rastie z neho poriadny fešák. Ktovie, či bude nasledovať rodičov a bude aj z neho čoskoro detská hviezda.

Profimedia

​Vyzerá to tak, že Macaulay Culkin už na svoju bujarú minulosť a drogové aféry zabudol a konečne našiel svoje šťastie a spokojnosť v milovanej rodine. V najbližších rokoch plánujú s Brendou aj svadbu a netaja sa ani túžbou po ďalšom potomkovi. 

Filmovému Kevinovi sa okrem súkromia začalo viac dariť aj v práci a po dlhej dobe si zahral v najnovšej sérii projektu American Horror Story s podtitulom Double Feature, spolupracuje aj s Lightbox Media Company na svojom vlastnom cestovateľskom projekte s názvom „Macaulay Culkin's Midlife Crisis“ a rozpracovaných má niekoľko ďalších.  

Je z nich krásna rodinka, však? Nech im to vydrží! 

Profimedia

Súvisiace články

Najčítanejšie