Jasno
19°
Bratislava
Marcela
15.8.2022
Mamičky zvozili Plačkovú ako nikdy: Ešte ani neporodila a už má pre syna TOTO!
Zdielať na
Rodina a deti

Mamičky zvozili Plačkovú ako nikdy: Ešte ani neporodila a už má pre syna TOTO!

Zdroj: instagram/queen.plackova

Kráľovná Instagramu kašle na to, čo je podľa iných vhodné a čo nie a tehotenstvo si užíva presne tak, ako to cíti ona. Jej synček Dion je ešte v brušku, no vyzerá to tak, že pripravené má už takmer všetko, čo (ne)potrebuje.

Zuzana Strausz Plačková (31) by mala už čoskoro priviesť na svet vytúženého syna Diona, na ktorého sa manželom Reném už veľmi tešia. Zuzana priznala, že kvôli extrémnym horúčavám, ktoré nás trápia už niekoľko dní, je to pre ňu stále náročnejšie, je preto možné, že dieťatko sa vypýta na svet aj skôr.

Toto prezradila Zuzana Plačková pred niekoľkými rokmi pre Topstar!

Kým mnohé budúce mamičky sú pri chystaní výbavičky skôr opatrné a niektoré si pred pôrodom nekupujú ani kočík, Zuzana ich má pre synčeka pripravených už niekoľko. Okrem toho má zariadenú aj izbičku, čaká ho pravdepodobne už aj plný šatník a najnovšie mu pribudol už aj účet na Instagrame.

Instagram/dion.baby

​Hoci Zuzana v “storíčkach” vysvetlila, že účet s názvom „dion.baby“ - „Miracle baby nie je profilom ich budúceho syna, ale skôr rôznych produktov, ktoré sa pod jeho logom dostanú na trh, mnohí sa do nej okamžite pustili a tento krok označili za smiešny a trápny. 

Instagram/dion.baby

Plačková je šikovná podnikateľka a nezaháľa ani počas tehotenstva. Okrem množstva aktivít a produktov sa chce v najbližšej dobe zamerať hlavne na detský a mamičkovský tovar, aby synčeka do budúcnosti čo najlepšie zabezpečila. Nuž, necháme sa prekvapiť, čím nás prekvapí nabudúce!

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Plačková (@queen.plackova)

Súvisiace články

Najčítanejšie