Jasno
19°
Bratislava
Marcela
15.8.2022
Matka čelí obrovskej kritike kvôli menu pre dcérku: Naozaj sa volá TAKTO?
Zdielať na

Matka čelí obrovskej kritike kvôli menu pre dcérku: Naozaj sa volá TAKTO?

Zdroj: Instagram/Chantel Schnider

Nad rozhodnutím tejto mamy zostal mnohým ľuďom rozum stáť! Ktovie, či sa jej dcérka za takýto výber mena poďakuje, keď bude väčšia, alebo ju bude prosiť o to, aby jej ho zmenila...

Vybrať meno pre svoje dieťa je veľmi dôležitá úloha, pretože ho potom bude sprevádzať po celý život. Mnohí rodičia ho preto vyberajú naozaj rozvážne a často aj dlho, aby sa uistili, že bude naozaj to naj práve pre ich dieťatko. Táto mamička si zjavne nad tým až tak dlho hlavu nelámala a vybrala pre dcérku naozaj zvláštne meno. Čo na neho hovoríte?

Na druhé dieťatko sa teší aj krásna moderátorka Soňa Skoncová!

Chantel Schnider zverejnila video s dcérkou, ktoré sa stalo okamžite virálne a to z dôvodu, že v ňom prezradila, aké meno jej vybrali. Chantel prezradila, že počas tehotenstva mala rôzne zvláštne chute a jej úplne najobľúbenejším pokrmom boli kyslé uhorky, v angličtine Pickle. A presne takto sa rozhodli volať aj svoju dcérku, píše The Sun. 

TikTok/Chantel Schnider

Pod jej príspevkom sa rozpútala búrlivá debata, no iba zopár ľudí označilo výber mena pre dievčatko ako rozkošný. Väčšina bola z toho úplne zhrozená a mamičky sa pýtali, či myslela aj na to, ako budú jej milovanú kyslú uhorku v škôlke a škôlke práve kvôli menu šikanovať. 

Čo si o výbere mena pre toto dieťatko myslíte vy? Viete si predstaviť dať dieťaťu meno podľa nejakého jedla?

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Chantel Schnider (@chantelschnider)

@chantelschnider

Meet pickle

♬ WHY ARE SO MANY PEOPLE USING THIS - • overlays •

Súvisiace články

Najčítanejšie