Jasno
20°
Bratislava
Marcela
15.8.2022
Lucia Mokráňová šokuje pravdou o vlastnom otcovi: Ako môže TOTO rodič urobiť?
Zdielať na

Lucia Mokráňová šokuje pravdou o vlastnom otcovi: Ako môže TOTO rodič urobiť?

Zdroj: Instagram

Populárna fitneska sa teší zo spokojného života, ktorý aktuálne žije. Našla svoju životnú lásku, narodila sa jej dcérka a užíva si každý jeden deň. Jediné, čo ju z času na čas vie potrápiť, je jej vlastný otec.

Lucia aktuálne žije svoj sen. Darí sa jej nielen v pracovnej oblasti, ale aj v súkromí. Už nejaký čas tvorí pár s istým podnikateľom zo Žiliny, s ktorým spoločne vychovávajú aj dcérku Tali, ktorá nedávno oslávila svoje 2. narodeniny. 

​Aktuálne jeden z najpredávanejších umelcov Post Malone je už pár dní hrdým otcom dcérky, o ktorú sa príkladne stará...

​Práve svojej milovanej dcérke chce dopriať, aby vyrastala v kompletnej rodine. To sa totiž Lucii nepodarilo. Keď mala len 13 rokov, vlastný otec rodinu opustil a odišiel žiť do zahraničia. Lucia s ním dlhé roky nebola v kontakte, keďže sa prestal o ňu a jej mamu zaujímať. Hoci to pred pár rokmi vyzeralo tak, že by si k sebe mohli opäť nájsť cestu, nestalo sa tak. Atraktívna blondína priznala smutnú pravdu, ktorá ju dodnes trápi. "Bohužiaľ nemáme žiadny vzťah. Nežije na Slovensku. Keď sa naše cesty pred pár rokmi opäť spojili, dúfala som, že budeme opäť v kontakte, ale nie sme. Nikdy nepochopím, ako sa rodič nemôže zaujímať o svoje dieťa. Proste mi to nejde do hlavy a je to strašne smutné. O to viac je teraz pre mňa dôležité, aby rodina držala pokope," nechala sa počuť. 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Mokranova® (@luciamokranova)

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Mokranova® (@luciamokranova)

Súvisiace články

Najčítanejšie