Jasno
24°
Bratislava
Prokop
4.7.2022
Daniela Nízlová prekvapila VIDEOM: Po dlhých mesiacoch sú konečne spolu!
Zdielať na

Daniela Nízlová prekvapila VIDEOM: Po dlhých mesiacoch sú konečne spolu!

Zdroj: Instagram

Od rozchodu so Stanislavom Lobotkom je všetka starostlivosť o dcérku Lindu na pleciach práve Daniely Nízlovej. Aj preto speváčka svojich fanúšikov prekvapila návštevou, na ktorú tak dlho čakala.

Daniela a Stano tvorili spokojný a šťastný pár, ktorému sa relatívne skoro, odkedy sa dali dokopy, narodila spoločná dcérka Linda. Aj preto bol ich nečakaný rozchod na jeseň 2021 pre mnohých šokom. 

​Úspešný futbalista ostal žiť v Talianska, kde hráva futbal a Twiinska sa s dcérkou vrátili bývať do rodičovského domu v Hronskom Beňadiku. Daniela sa nie raz nechala počuť, že na výchovu dcéry je sama a pomáhajú jej práve rodičia a jej sestra. V kútiku duše ju mrzelo, že Linda svojho otca takmer vôbec nevída a komunikuje s ním iba cez video hovory. Lobotka svojho potomka videl osobne cez Vianoce a vyzerá to tak, že odvtedy sa stretli až teraz! Daniela totiž na instagrame zverejnila dojímavé video Stana so svojou dcérkou v náručí...

Zvítanie otca, ktorého dievčatko dlhé mesiace nevidelo, bolo naozaj vrúcne a dojímavé. Z návštevy mala veľkú radosť aj samotná Twiinska, ktorá ju okomentovala slovami: "Tatino prišiel konečne."

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa DanielaTWiiNS (@danielatwiins)

Súvisiace články

Najčítanejšie