Zatiahnuté
13°
Bratislava
Emanuel
26.3.2023
Ľudia sú zhrození z tejto matky: Nebudete chápať, čo urobila krátko po pôrode
Zdielať na

Ľudia sú zhrození z tejto matky: Nebudete chápať, čo urobila krátko po pôrode

Zdroj: Profimedia (ilustračná fotografia)

Pre väčšinu žien je pôrod dieťatka síce najkrajším momentom v živote, no zároveň aj najťažším, najmä v prvé hodiny a dni, keď je telo celé ubolené. Táto novopečená matka však pred opustením pôrodnice riešila úplne iné problémy.

Novopečená mamička, ktorá vystupuje na TikToku ako Zee Zee vyvolala obrovskú diskusiu, keď zverejnila video, v ktorom si robí výrazné líčenie iba pár hodín po cisárskom reze, informuje The Sun.

Beauty influencerka sa jednoducho nezaprie, nedokázala opustiť nemocnicu bez výrazného mejkapu...

Vo videu ju môžete vidieť na nemocničnom lôžku v nočnej košeli s vypnutými vlasmi ako sa krok po kroku líči. Od nanášania krému a podkladovej bázy až po dôkladne vytieňované viečka a nalepené umelé mihalnice. Celý proces robila tak dlho a dôkladne, že si dokonca musela dať pauzu na jedlo, lebo vyhladla. 

TikTok/mamazeezeee

Zee vysvetlila, že sa jednoducho chcela po pôrode cítiť a vyzerať čo najlepšie a pekne upravená chcela pôrodnicu aj opustiť, no väčšina ľudí pre to pochopenie absolútne nemala, vrátane jej partnera, ktorý sa netváril vôbec nadšene.

„To je naozaj to posledné, na čo by som po pôrode myslela,“ napísala jedna z komentujúcich a ďalšie dodali, že boli šťastné, ak sa im podarilo zájsť vôbec na záchod a postarať sa o bábätko. 

Nuž, možno ak by sa len jemne upravila, nikto by ju za to nekritizoval. Ľuďom najviac prekážalo to, že to s líčením prehnala a ešte mala potrebu celý tutoriál zavesiť na sociálne siete. Pravdepodobne vedela, čo tým rozpúta a práve takto si chcela získať ďalších fanúšikov, ktovie... Čo si o tom myslíte vy?

@mamazeezeee #AVrboForTogether #csectionrecovery #SoFiBreakUpChallenge #afterpregnancy #fypシ #foryoupage #grwmhospitaledition #grwm #csectionmom #makeupchallenge ♬ Bonita - Los Dorados
@mamazeezeee 4 C-Section Babies #csectiondelivery #csectionmomof4 #csectionmama #MaiselChallenge #viral #MakeItGucci #fyp #fypシ #foryoupage #afterpregnancy ♬ original sound - Zee Zee

Súvisiace články

Najčítanejšie