Jasno
27°
Bratislava
Prokop
4.7.2022
30-ročná Jana má 9 detí a žije v hrozných podmienkach: Najhoršie je na tom jej mesačný synček, ktorý zažil horor
Zdielať na

30-ročná Jana má 9 detí a žije v hrozných podmienkach: Najhoršie je na tom jej mesačný synček, ktorý zažil horor

Zdroj: instagram/expres.cz

Českom pred pár dňami otriasol nechutný škandál, ktorý už vyšetruje aj polícia. Do nemocnice v Brne sa dostal len mesačný chlapček, ktorý mal zlomenú nohu na troch miestach a popáleniny na tváričke.

Iba mesiac staré bábätko má za sebou veľmi bolestivý vstup do života. Aktuálne leží v brnenskej nemocnici, kde sa o neho stará zdravotný personál. Priviezli ho sem so škaredými popáleninami na tváričke a niekoľkonásobnou zlomeninou nohy. 

Oveľa zábavnejšie sú prípady policajtov v seriálovej novinke televízie JOJ Hranica!

​​O otrasnom prípade informovala spravodajská televízia CNN Prima News. Českí policajti začali celý prípad vyšetrovať. Podozrivým je práve priateľ matky bábätka. Toho policajti zobrali do väzby a za ublíženie na zdraví mu hrozí niekoľkoročné väzenie. Českým novinárom sa podarilo vypátrať matku spomínaného kojenca. Tá spolu s priateľom býva na jednej z brnianskych ubytovní v naozaj hrozných podmienkach! "Vypadol z kočíka, keď ho niesol môj brat a priateľ. Popáleniny má od fénu, ktorým doma kúri môj priateľ. Malo sa to stať, keď spolu spali na posteli a tak sa z toho spálil," vyjadrila sa pre CNN Prima News matka chlapčeka. Tá akúkoľvek vinu na incidente odmieta. Ona by mu vraj nikdy neublížila. "Vôbec nie. Už je na tom lepšie a na budúci týždeň ho dajú na normálnu izbu. Bude to dobré. Na budúci týždeň sa za ním zastavím na návštevu," dodala matka. 

Českému webu expres.cz sa podarilo vypátrať, že samotná rodina žije v hrozných podmienkach na pár metroch štvorcových so spoločnou kuchynkou aj toaletou na chodbe. 30-ročná matka Jana má údajne až deväť detí, ktoré jej však sociálka zobrala, keďže sa o ne nedokázala postarať. Aktuálne s ňou žije spomínaný mesačný chlapček. Polícia tiež vyšetruje, či Jana o týraní novorodenca vedela...

instagram/expres.cz

Súvisiace články

Najčítanejšie