Polojasno
Bratislava
Bohuš
27.1.2022
Cibulková prezradila režim svojho dieťaťa: Toto je sen každej matky!
Zdielať na

Cibulková prezradila režim svojho dieťaťa: Toto je sen každej matky!

Zdroj: Instagram/DC

Dominika Cibulková si naplno užíva športový dôchodok a svoj voľný čas venuje práve synčekovi Jakubkovi. Úspešná športovkyňa dokonca priznala, ako vyzerá ich bežný deň.

Cibulkovej syn Jakubko v polovici júna oslávil svoje prvé narodeniny a svojim rodičom robí veľkú radosť. Slávna športovkyňa svojmu zatiaľ jedinému dieťaťu dopraje luxus a kopec nezabudnuteľných zážitkov. Ako však bežný deň vyzerá u nich doma?

​"Jakubko ešte stále spáva dvakrát za deň. Po zobudení, ktoré býva medzi 6.30-8 hod. si ešte vždy za 2 hoďky ide ľažkať a hajá tak 1,5 hod... Potom sa hráme, prechádzky, obedík a po obede ho čaká ďalší šlofík na 1,5-2 hod. Hajávať večer chodí medzi 7.30-8.30 hod, podľa toho, ako je unavený a prespí celú noc do rána. Od roka spáva sám v izbičke a veľmi nám to všetkým vyhovuje," priznala na instagrame Dominika. Kým mnohé mamy majú problém s režimom pre dieťa aj so zaspávaním, zdá sa, že tenistka tieto veci nerieši. 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Keď je Cibulková v zahraničí alebo mimo domova bez svojho synčeka, vie, že je v poriadku a neplače za ňou. Ako je to možné? Tu je jej rada! "Jakubka som od malička chcela naučiť, aby nebol môj cecok a podarilo sa mi to, preto hovorím z vlastnej skúsenosti, že deti na väčšinu vecí naučia rodičia, či dobrých či zlých. Od prvého dňa po narodení k nám chodila rodina aj naša úžasná chúva. Jakubko je zvyknutý na veľa ľudí a nikoho sa nebojí, takže aj keď ideme od neho preč, tak mu je úplne dobre, lebo je naučený tráviť čas s babkami aj chúvu berie ako tretiu babu. Ja mám kľud na duši, že mu je dobre a on nijako netrpí tým, že chvíľku neni s nami...." opísala svoje rodičovské praktiky Dominika. Ako to funguje u vás?

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Súvisiace články

Najčítanejšie