Jasno
21°
Bratislava
Zuzana
11.8.2022
Dominika Mirgová priznala obrovský strach o syna: Museli ho uspať a potom...
Zdielať na

Dominika Mirgová priznala obrovský strach o syna: Museli ho uspať a potom...

Zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Každá mama sa o svoje dieťa prirodzene bojí. O to je to horšie, ak vie, že jej ratolesť čaká zákrok, ktorý mu naháňa strach.

V takejto situácii sa ocitla aj Dominika Mirgová. Jej jediné dieťa totiž muselo absolvovať návštevu u zubára a z tej majú mnohé deti veľký strach. 

​Nielen dospelí, ale aj deti majú panický strach z vŕtania a zubárskeho kresla celkovo. Speváčkin syn je jedným z nich a hoci urobila všetko preto, aby sa nebál, nič u neho nezabralo. Keďže mu zuby museli opraviť, ako to napokon vyriešila? "V živote som nemala väčší strach ako o svoje dieťa. Nedeje sa nič vážne, len má proste strach z vŕtania a zubárov. Po XY návštevách a konzultáciách sme zhodnotili, že to inak nejde. Práve ho uspali a v anestéze spravia všetky zuby naraz...Viem, že je v tých najlepších rukách, no strach matky je oveľa silnejší..." obávala sa ešte pred pár hodinami Dominika. Nakoniec všetko dobre dopadlo! "Ošetrenie trvalo 2 a pol hodiny, výsledok úžasný.
Konečne má Peťko zdravé zúbky a odteraz budeme dávať oveľa väčší pozor na ich čistenie... Maminy, ak máte podobný problém s deťmi, toto je fakt ten najlepší spôsob, aby nemali traumu zo zubárov," dodala. Máte podobnú skúsenosť?

Súvisiace články

Najčítanejšie