Gáboríková s dcérou Bellou v rovnakom outfite: Za TOTO ju iné matky vôbec nešetrili

Gáboríková s dcérou Bellou v rovnakom outfite: Za TOTO ju iné matky vôbec nešetrili Zdroj: Instagram/iversanns
Ivanu Gáboríkovú mnohé ženy považujú za módnu ikonu a zdroj inšpirácií pre svoje outfity. S týmto ležérnym outfitom si vyslúžila poriadnu kritiku.

Ivana je krásna mladá žena, ktorá má cit pre módu. Dokazujú to aj početné outfity, ktorými sa prezentuje na sociálnych sieťach. Hoci to nerobí často, no niekedy sa zladí aj s dcérkou Bellou. 

​Obe krásky sa obliekli do kašmírovej súpravy, ktorá najmä v chladných dňoch dokáže dobre zahriať. "Aj keď nie som úplne matchymatchy mamička... Priznávam, že tieto “ mini me” verzie oblečenia majú občas niečo do seba," nechala sa počuť Ivana. S dcérkou sa dokonale zladili a užívali si slnečný deň. Gáboríková dokonca prezradila, že ide o set slovenskej výroby, ktorý je síce veľmi kvalitný, no tomu zodpovedá aj jeho cena. Tá sa pri verzii pre dospelého vyšplhala na 500 eur! A bola to práve vysoká cena oblečenia, pre ktorú ju mnohé ženy okamžite skritizovali.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns)

"Ako ja chápem, že kvalitný materiál čosi stojí, ale toto si ozaj bežný pracujúci človek dovoliť nemôže. Veľmi rady by sme aj ostatné podporili slovenskú, kvalitnú a udržateľnú módu a dopriali si takéto veci, ale pol platu dať na jednu teplákovú súpravu ozaj nemôžeme," vyjadrila sa jedna z Ivaniných sledovateliek a mnohé s ňou súhlasili. 

Zdroj: instagram

TV Program

16:40 Hoď svišťom
17:25 Noviny
17:50 Bez servítky
16:25 Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:25 9-1-1 III.
18:25 9-1-1 III.
16:30 Stratené duše V.
17:45 Súdna sieň
18:55 Súdna sieň
17:05 Rapotáčik 3
17:15 Malí fidlikanti
17:35 Knihy od Stonožky
15:55 E.A. Poe: Podivný experiment
18:05 Černobyl
20:15 Fakjů pane učiteli 3