Vulgárne, nechutné, urážlivé a pod ľudskú dôstojnosť: Takto sa do promi dcéry Slováci pustili

Vulgárne, nechutné, urážlivé a pod ľudskú dôstojnosť: Takto sa do promi dcéry Slováci pustili Zdroj: Instagram/emma_caputova
Už sa dávno nestalo, aby dcéra známej osobnosti vyvolala taký rozruch, ako sa to podarilo práve dcére Zuzany Čaputovej. Mnohí sú zhrození práve z negatívnych reakcií Slovákov, ktorí na mladom dievčati nenechali nitku suchú.

Na módnej šou, ktorá sa pred pár dňami konala v Bratislave, sa v úlohe jednej z modeliek objavila aj mladšia dcéra Zuzany Čaputovej. 17-ročná Emma sa na prehliadku dostala cez kasting, keďže je vedená ako modelka v jednej z bratislavských modelingových agentúr. Vtedy éterických pôsobiace mladé dievča nevedelo, čo ju čaká…

​“Emma Čaputová prešla pred podujatím Fashion LIVE! castingom a nebola nijakým spôsobom protežovaná. Svojej úlohy modelky sa zhostila profesionálne a prispela k vysokému umeleckému zážitku tohto podujatia,” nechali sa počuť organizátori spomínanej módnej šou. Fotky Emmy Čaputovej z prehliadky začali kolovať sociálnymi sieťami a mnohí si na nej až nechutne zgustli. Tínedžerku označili rôznymi nechutnými označeniami a prirovnaniami, za ktoré by sa asi každý slušný človek hanbil. Hejteri zrejme zabudli, že ide o tínedžerku, ktorá nikomu nič zlé neurobila, len sa prešla po móle a profesionálne odprezentovali modely slovenských návrhárov. 

Zdroj: Facebook
Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Emma (@emma_caputova)

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Emma (@emma_caputova)

Na obranu svojej dcéry sa postavila aj samotná prezidentka. Rovnako by to napokon urobila každá jedna matka, ktorá bráni svoje dieťa. K nechutným komentárom sa napokon vyjadrila aj samotná Emma. Na rozdiel od anonymných neprajníkov na internete, mladá tínedžerka reagovala dôstojne. “Ďakujem všetkým za obrovskú podporu, ktorú ste mi prejavili. I keď to zosmiešnenie mierilo na mňa, chápem, že to mnohých z vás pohoršilo, lebo to má väčší dosah. Týka sa to všetkých, ktorí si už útoky a šikanu na internete zažili. Veľmi mi vaša podpora pomohla. Posielam ju ďalej každému, kto si zažil niečo podobné…” nechala sa počuť Emma. Čo si o tom myslíte vy?

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Emma (@emma_caputova)

Zdroj: facebook

TV Program

16:40 Hoď svišťom
17:25 Noviny
17:50 Bez servítky
16:25 Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:25 9-1-1 III.
18:25 9-1-1 III.
16:30 Stratené duše V.
17:45 Súdna sieň
18:55 Súdna sieň
16:45 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
17:00 Rybičky Flip a Flap
17:05 Rapotáčik 3
15:55 E.A. Poe: Podivný experiment
18:05 Černobyl
20:15 Fakjů pane učiteli 3