Vedeli ste vôbec, že je tehotná? Jojkárska hviezdička porodila svoje druhé bábätko!

Vedeli ste vôbec, že je tehotná? Jojkárska hviezdička porodila svoje druhé bábätko! Zdroj: archív S.B.
Je z nej dvojnásobná mama! Hviezda zoznamovej šou Take Me Out Simona Butinová sa teší z ďalšieho synčeka. Ako prebiehal pôrod?

Svojím extravagantným vzhľadom pútala vo viacerých šou televízie JOJ pozornosť. Jej štíhla postavička, veľké pery a prsia sa jednoducho nedali prehliadnuť. 

Ak si chcete nakúpiť v šou Nákupné maniačky, prihláste sa do tejto jedinečnej šou. Viac info nájdete TU!

​Potom však televízne projekty hodila za hlavu a založila si rodinu. Simonke sa pred pár rokmi narodil prvorodený syn Max, ku ktorému len pred pár dňami pribudol ďalší chlapček! Majky meria 51 centimetrov a váži 3600 gramov! Ako čerstvá mamička prežívala svoj druhý pôrod? "Noooo, tento bol už lepší. Všetko išlo bez komplikácií a malý teda malý nie je, vážil skoro 4 kilá. Nemusel ísť do inkubátora, mne nemuseli dať transfúziu a rana sa zatiaľ pekne hojí. Ale v momentoch pôrodu som si od bolesti poplakala, ale potom som aj zabudla na bolesť, keď mi malého doniesli," priznala po cisárskom reze. 

Zdroj: Instagram/butinovasimona

​Najhoršie na tom je, že pre pandémiu ju nemôžu navštevovať partner a rodina. "Celé je to zase horšie vzhľadom na covid situáciu, že sú zakázané návštevy a mamičkám to musí ísť na psychiku... Oteckov ani rodinných príslušníkov do pôrodnice vôbec nepúšťajú," dodala smutne Simonka, ktorú by už začiatkom týždňa mali pustiť domov. K prírastku jej gratulujeme!

Zdroj: archív S.B.

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:35 Bez servítky
05:20 Súdna sieň
06:05 Moja mama varí lepšie ako tvoja
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:05 Nákupné maniačky
05:50 Policajti v akcii
06:50 Prvé oddelenie II.
05:10 Tashiho svet
05:25 Pat a Mat
05:35 Jahôdka a jej kamaráti I.
05:00 Dobrodružství v divočině: Ztraceni v Africe
06:45 Zrodila se Astrid
08:55 Psí veličenstvo