Ako dosiahnuť, aby deti zjedli celú večeru? Kreatívny TRIK tejto mamy je hitom internetu!

Ako dosiahnuť, aby deti zjedli celú večeru? Kreatívny TRIK tejto mamy je hitom internetu! Zdroj: unsplash.com/becca-tapert
Takmer všetci rodičia to poznajú. Vymyslieť a navariť jedlo pre celú rodinu tak, aby sa všetci dobre najedli, vrátane tých najmenších a vyberavých, je často nadľudský výkon.

Istá mamina Sophie z Essexu zvernila na TikToku video, v ktorom ukazuje ako dosiahla, aby jej prieberčivý syn zjedol úplne celú večeru. Rodičov jej kreatívny nápad veľmi zaujal a odmenili ju tisíckami lajkov a pochvalných komentov.

​Vyskúšajte aj tento chutný recept a nezabudnite sledovať komediálny seriál Uhorčík aj túto sobotu o 22:10 na JOJke!​

Top servírovací trik

Jedlo, ktoré mamina svojmu synovi prichystala pozostávalo z mini morčacích rezníkov v tvare dinosaurov, zemiakovej kaše, hrášku a fazule v paradajkovej omáčke. Neboli to však jednotlivé ingrediencie, ktoré urobili toto jedlo špeciálnym, ale bol to práve spôsob, akým ho Sophie naservírovala a podávala, píše denník The Sun.

Mamina vytvorila z jedla filmovú scénu, kde sa z kaše stala sopka a vybuchovala z nej horúca fazuľová láva. Celú situáciu samozrejme pozorovali prekvapené dinosaury. Aby bol efekt úplne dokonalý, Sophie k videu pustila soundtrack z Jurského parku.

Ako už bolo spomenuté, jej syn si scénku najskôr s obdivom pozrel a potom zjedol všetko do bodky!

Toto video si pozrelo už viac ako 1,2 milióna ľudí a aj mnohí dospeláci sa priznali, že by si na tomto jedle okamžite pochutnali tiež. Iba zopár z nich malo maličkú pripomienku, a to že hrášok by určite nepodávali dokopy s fazuľou.

Perfektný nápad, čo poviete? Odporúčame pozrieť si video aj so zvukom!

@sophier97x if only I spent this much effort with my own dinner ?? #foryou #fyp #mum #jarassicpark #dinosaurs #roarsomes #turkeydinosaurs ♬ Jurassic Park Theme - Voidoid

Zdroj: thesun.co.uk, TikTok

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:35 Bez servítky
05:20 Súdna sieň
06:05 Moja mama varí lepšie ako tvoja
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:05 Nákupné maniačky
05:50 Policajti v akcii
06:50 Prvé oddelenie II.
05:00 Zabi nudu! II.
05:10 Tashiho svet
05:25 Pat a Mat
05:00 Dobrodružství v divočině: Ztraceni v Africe
06:45 Zrodila se Astrid
08:55 Psí veličenstvo