Porodila v trinástich, opäť je tehotná! Dáša sa pýta fanúšikov, či si má dieťa nechať

Porodila v trinástich, opäť je tehotná! Dáša sa pýta fanúšikov, či si má dieťa nechať Zdroj: Profimedia
Ruská tínedžerka šokovala celý svet, keď ako trinásťročná porodila dcérku. Neubehli ani dva roky a opäť priznala tehotenstvo a tiež to, že uvažuje o potrate...

Špekulácie o druhom tehotenstve 15-ročnej Dáši z Krasnojarsku sa potvrdili. Ľudia sú zaskočení nielen z tejto informácie, ale rovnako aj z jej postoja a nezodpovednosti. Na sociálnej sieti dokonca rieši, či si má dieťa nechať, alebo ísť na potrat.

Keď mala ruská tínedžerka 13 rokov, vyhlásila na sociálnych sieťach, že je tehotná s 10-ročným chlapcom. Lekári však vyvrátili, že by Ivan mohol byť otcom dieťaťa, pretože jeho telo ešte neprodukovalo spermie. Dáša nakoniec priznala, že ju znásilnil 15-ročný chlapec. Prípad ešte stále vyšetruje polícia.

;

V júli 2020 porodila zdravú dcérku Emiliu a teraz je opäť tehotná. Otcom by mal byť jej nový priateľ, 16-ročný Maxim, ktorý sa zo šoku stále nevie spamätať.

"Neviem, čo mám robiť, vážne neviem," priznala pred tisícmi fanúšikov na sociálnej sieti. "Neviem, či sa rozhodnúť pre potrat, pretože neviem presne akú dobu som tehotná,“ cituje mladučkú mamičku Daily Star.

"Uvedomujem si, že nie som schopná vychovávať ďalšie dieťa. Už mám jedno, na druhé by som ani nemala čas, " rozmýšľa Dáša, ktorá sa tiež dávnejšie vyjadrila, že jej dcéra zničila život. Pritom iba vďaka nej si na Instagrame dokáže zarobiť až 12-krát viac, ako je priemerná mzda v oblasti, v ktorej žije.

Dášu pochopiteľne mnohí kritizujú a nepáči sa im, že takú citlivú tému rieši s fanúšikmi na Instagrame namiesto toho, aby vyhľadala odbornú pomoc. Na otázku, prečo sa teda nechránila pri styku s priateľom odpovedala, že brala antikoncepciu a tá pravdepodobne zlyhala.  

 Ako sa nakoniec tehotná Dáša rozhodne, sa určite dozvieme čoskoro...

Zdroj: dailystar.co.uk, Instagram

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:35 Bez servítky
05:20 Súdna sieň
06:05 Moja mama varí lepšie ako tvoja
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:05 Nákupné maniačky
05:50 Policajti v akcii
06:50 Prvé oddelenie II.
05:35 Jahôdka a jej kamaráti I.
06:00 Bob staviteľ XV. - XVIII.
06:10 Rev a motoroví miláčikovia I.
05:00 Dobrodružství v divočině: Ztraceni v Africe
06:45 Zrodila se Astrid
08:55 Psí veličenstvo