Zahodila príčesky, zmizli aj jej megapery a ukázala guľaté bruško: JOjkárska hviezdička prezradila pohlavie druhého bábätka!

Zahodila príčesky, zmizli aj jej megapery a ukázala guľaté bruško: JOjkárska hviezdička prezradila pohlavie druhého bábätka! Zdroj: archív S.B.
Simona Butinová účinkovanie v jojkárskych reláciách zavesila na čas na klinec. Prečo? Bruneta je v šiestom mesiaci tehotenstva a už vie, či k jej synčekovi pribudne braček alebo sestrička.

Simona bola jednou z najvýraznejších tvárí šou Take Me Out, kde pútala pozornosť najmä svojím exotickým vzhľadom. Dlhé vlasy, ultraštíhla postava, bujné poprsie, megapery a sexi oblečenie padlo do oka nejednému mužovi. Tento imidž je už minulosťou!

​Simona má aktuálne kratšie vlasy, menšie pery a spod šiat by ste neprehliadli jej guľaté bruško. Kráska je totiž druhýkrát tehotná a bábätko by sa jej malo narodiť už v septembri. Z predošlého vzťahu má už synčeka Maxíka, ku ktorému o pár mesiacov pribudne braček alebo sestrička...

Zdroj: archív S.B.

​Simona nám prezradila, že aj tento raz nosí pod srdcom chlapčeka. "Pravdupovediac, ja som viac chcela dievčatko, nech mám, ako sa hovorí parťáčku a princeznú, ktorej budem robiť copíky a také tie babské veci. Partner chcel od začiatku chlapčeka, tak sa mu to splnilo. Maxík bude mať parťáka a ja ďalšieho bodyguarda. Hlavne nech je zdravý, to je najdôležitejšie," priznáva. Bruneta s partnerom majú aktuálne problém, vybrať chlapčekovi meno... "Nad menom stále rozmýšľame. Chceme nejaké výnimočné, ale zároveň tradičné slovenské alebo maďarské, keďže priateľ je Maďar," dodala na záver. 

Simonku ste mohli vidieť aj v Nákupných maniačkach...

TV Program

15:00 Bez servítky
16:00 Nikto nie je dokonalý
17:30 Noviny
15:30 Áno, šéfe! USA IV.
16:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:30 Vraždy v Brokenwoode IV.
15:50 Dr. House VII.
16:50 Ochrancovia
17:55 Súdna sieň
15:55 Najmenší slon na svete
16:05 Pat a Mat
16:15 Ocko hrdina
15:05 Paříž počká
16:45 Americká Miss India
18:35 Zlatokopka