Čerstvá mamička Kavaschová: Toto odkázala všetkým matkám, ktoré strašia prvorodičky!

Čerstvá mamička Kavaschová: Toto odkázala všetkým matkám, ktoré strašia prvorodičky! Zdroj: Instagram/DK
Sympatická herečka Dominika Kavaschová len pred pár dňami priviedla na svet svoju dcérku, ktorej dali s parterom meno Maia. Spokojná mamička priznala, že materstvo je zatiaľ oveľa príjemnejšie. Mnohé ženy ju totiž zbytočne vystrašili...

Dominika a Daniel Fischer, ktorého opäť uvidíte v seriáli Delukse, sa pred pár dňami stali rodičmi. Čerstvá mamička prvýkrát prehovorila o tom, aký bol jej pôrod aj to, čoho sa najviac bála. 

​Mnohí Dominiku milujú práve pre jej humor, ktorý je originálny a dokáže vám zlepšiť náladu. A hoci berie veci s nadhľadom, ako prvorodička mala pred pôrodom strach. Prečo? Kavaschová nevedela, čo ju čaká a či sama všetko zvládne. K obavám neprispeli ani iné skúsenejšie matky, ktoré ju strašili. Práve týmto ženám poslala jasný odkaz!

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Kavaschová (@donda_kawa)

"Pôrod - super. Obdivujem silu, ktorú som v sebe objavila... Pozdravujem všetky bu bu bu ženy, ktoré ma strašili pred tehotenstvom aj pôrodom a vety ako “ veď počkaj, keď toto a veď počkaj, keď tamto”... už nikdy vás nebudem počúvať a dopredu sa strachovať a ja sama žiadne bu bu robiť nikomu nebudem, skôr naopak... musíme sa povzbudzovať. Najnovšie počúvam vetu “ veď počkaj, čo šestonedelie”...ou yeah... nečakám... žijem ho a vnímam ho ako obdobie, ktoré je prirodzene normálne krásne a ťažké zároveň, lebo tak to má byť!" znejú povzbudivé slová Dominiky Kavashcovej. Súhlasíte s ňou?

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Kavaschová (@donda_kawa)

Zdroj: instagram

TV Program

15:00 Bez servítky
16:00 Nikto nie je dokonalý
17:30 Noviny
15:00 Poklady z blšáku II.
15:30 Áno, šéfe! USA IV.
16:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
14:55 Dr. House VII.
15:50 Dr. House VII.
16:50 Ochrancovia
15:05 Viking Vicky
15:25 Strážca vesmíru Roger
15:40 Máša a medveď II.
15:05 Paříž počká
16:45 Americká Miss India
18:35 Zlatokopka