Synček Barbory Krajčírovej rastie ako z vody: Moderátorka priznala, že má doma pomocníčku

Synček Barbory Krajčírovej rastie ako z vody: Moderátorka priznala, že má doma pomocníčku Zdroj: Instagram/barbora.krajcirova
Diváci JOJky si ju pamätajú z mnohých úspešných programov, no na čas sa stiahla z televíznych obrazoviek a naplno si vychutnáva svoju rodinku. Pozrite sa, ako to zvláda s dvomi ratolesťami.

Moderátorka Barbora Krajčírová sa už 9 mesiacov teší zo synčeka Kristiána, ktorého má s manželom, komunálnym politikom Ľubošom Krajčírom. Zo súrodenca má obrovskú radosť aj 10-ročná sestrička Amia, ktorú má moderátorka so spevákom Tomim Popovičom. Pre jojkársky Topstar Barbora prezradila, ako zvláda úlohu dvojnásobnej maminy.

Nenechajte si ujsť zaujímavé informácie a pikošky zo sveta šoubiznisu v relácii Topstar každý pracovný deň o 12:30 na JOJke.

Najlepšia pomocníčka

Je vidieť, že Barbora si materstvo užíva plnými dúškami a hoci bola zvyknutá na nabitý program a množstvo pracovných ponúk, vôbec jej neprekáža, že momentálne sa všetko točí najmä okolo jej dvoch detí. Priznala však, že má fantastickú pomocníčku, na ktorú sa môže pri malom Kristánkovi úplne spoľahnúť.

Nejde však o žiadnu profi pestúnku, tú najväčšiu pomoc má práve od staršej dcérky Amie, ktorá maminu v pohode zastúpi aj pri prebaľovaní, kŕmení, obliekaní či strážení... Čo viac potrebuje akčná mamina ku spokojnosti, no nie?

Krásna rodinka! Držíme im palce, nech sa im darí!

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:30 Bez servítky
05:20 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
06:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:25 Extrémni žgrloši I.
05:45 Policajti v akcii
06:30 Nákupné maniačky
05:05 Tashiho svet
05:20 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:35 Ruby z dúhy II.
05:30 William a Kate: Královské zásnuby
06:50 Příliš pozdě na loučení
08:30 Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema