Ľudia jej radili, aby išla na potrat a syna nikdy neporodila: Odmietla, no v pôrodnici takéto dieťa ešte nevideli

Ľudia jej radili, aby išla na potrat a syna nikdy neporodila: Odmietla, no v pôrodnici takéto dieťa ešte nevideli Zdroj: facebook/LaceyandChristianBuchanan
Lacey s manželom sa neskutočne tešili, keď sa dozvedeli, že sa im narodí dieťatko. Ani v najhoršom sne však nečakali, že nebude zdravé a také ako väčšina bábätiek...

Lacey a Chris sa spoznali ako tínedžeri a okamžite sa do seba zamilovali. Krehká blondína už vtedy vedela, že je to jej životná láska a keď ju požiadal o ruku, neváhala. Mala len 21 rokov, keď sa za Chrisa vydala. O dva roky neskôr sa manželia dozvedeli tú najkrajšou správu - stanú sa rodičmi.

Hoci jej tehotenstvo bolo bez problémov, Lacey bola v 19. týždni tehotenstva, keď sa dozvedela, že s jej nenarodeným bábätkom niečo nie je v poriadku. Doktori si mysleli, že to bude rázštep pery a podnebia, no neboli si celkom istí. Manželia sa rozhodli, že si dieťatko nechajú... Koncom februára 2011 prišiel na svet Christian, ktorý sa už na prvý pohľad od väčšiny bábätiek odlišoval. Narodil sa s atypickým rázštepom tváre a bez očí. Keď mal len štyri dni, absolvoval svoju prvú operáciu. Odvtedy ich mal už niekoľko, len aby mu doktori vedeli vymodelovať ústa. 

Lacey sa pred rokmi rozhodla natočiť video, v ktorom opísala, čo všetko prežili a ako svoje dieťa miluje. Chcela totiž dosiahnuť, aby na deti, ktoré sa odlišujú od normálu, ľudia zbytočne nezazerali a nebáli sa ich. To sa jej aj podarilo! Jej video videli státisíce ľudí po celom svete. "Najhoršie bolo, keď sme sa po pár týždňoch, ktoré sme strávili v nemocnici, dostali domov. Keď sme vyšli na ulicu, všetci na neho pozerali a ukazovali na neho prstom. Pýtali sa, čo mu je a dokonca mi jedno dievča povedalo, že som hrozná osoba len preto, že som nešla na potrat," zverila sa Lacey vo videu. Práve vďaka nemu ju ľudia postupne začali vyhľadávať na facebooku, písali jej a takto stretla množstvo dobrých ľudí. Najlepšie na tom všetko je, že Christian rastie a je z neho zdravý chlapec, ktorý sa teší zo života!

 

Zdroj: facebook, foxnews.com

TV Program

12:50 Nové bývanie
13:50 Na chalupe
14:50 Prestreté
12:50 Profesionáli VIII.
13:40 Simpsonovci XXVI.
14:10 Simpsonovci XXVI.
13:05 Kosti X.
14:05 9-1-1: Texas
15:00 Hawaii 5.0 IX.
13:30 Viking Vicky
13:40 Viking Vicky
13:55 Volám sa Caillou V.
13:20 Můj šálek kávy
15:05 Za zavřenými dveřmi
16:50 Náhradnice