Opatrovateľka detí Kate a Williama zostala v šoku: TOTO jedno slovo nesmie pred ich ratolesťami vysloviť!

Opatrovateľka detí Kate a Williama zostala v šoku: TOTO jedno slovo nesmie pred ich ratolesťami vysloviť! Zdroj: Instagram/kensingtonfamily
Ak chcete svoj profesijný život zasvätiť starostlivosti o kráľovské deti, musíte vyštudovať špeciálnu školu. Jedine tu vás totiž naučia, aké pravidlá platia pri ich výchove.

Môžu mať kráľovský plat, no nie každá žena by zvládla dlhodobo robiť ich prácu! Reč je o opatrovateľkách, ktoré sa starajú o deti z kráľovských rodín.

​Prvou podmienkou totiž je, aby študovali na prestížnej Norland College, kde štúdium nie je vôbec ľahké. Ženy musia zložiť skúšky z psychológie, filozofie, histórie aj sociológie. Musia úspešne absolvovať kurz sebaovládania, naučiť sa šoférovať aj v ťažkých podmienkach a vedieť poskytnúť prvú pomoc. Okrem toho sa tu študentky dozvedia prísne pravidlá, ktoré musia v práci dodržovať. 

Zdroj: Profimedia

​Jedným z nich je, že pred zverencami nesmie nikdy použiť slovo deti. Vždy, keď ich oslovuje, používa ich mená. Prečo? Vraj je to preto, aby prejavila svoj rešpekt. Opatrovateľka totiž trávi s deťmi veľa času a pri rodne je takmer stále. 

Zdroj: Thesun.co.uk

TV Program

21:30 S pravdou von
23:00 Semafor
23:50 Modrý kód
20:30 Ten dvanásty
23:30 Na hrane
01:25 Simpsonovci I.
21:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
22:55 Kosti II.
23:50 Klamári I.
21:35 Krtko
22:05 Kúzlovanie
22:15 Rev a motoroví miláčikovia I.
20:15 Gagarin
22:15 Vlk z Wall Street
01:05 Safe