Jasmina Alagič ukázala Sanelovu novú izbu a Slovenky sú z nej hotové: Takto vyzerá džungľa v byte

Jasmina Alagič ukázala Sanelovu novú izbu a Slovenky sú z nej hotové: Takto vyzerá džungľa v byte Zdroj: Instagram/JA
Pre originálnu inšpiráciu na detskú izbu netreba ísť ďaleko. Jasmina Alagič ukázala, ako si predstavuje sen o dokonalej detskej izbe. Videli ste už niečo podobné?

Jasmina s Rytmusom doprajú svojmu zatiaľ jedinému synovi Sanelovi všetko, po čom detské srdce túži. Najnovšie sa kráska pochválila fotkami priamo z jeho novej detskej izby!

​"Toto je zhmotnenie môjho sna pre nášho syna. A zhmotnila ho práve ona. Z jedného sedenia, kde som jej povedala, ako veľmi túžim prepojiť ho s prírodou a zvieratami, vznikla táto džungľa, ktorá má množstvo ďalších úžasných vecí, ako sú na fotke..." chváli Alagič prácu bytovej dizajnérky Simony, ktorá jej pomohla premeniť sen na skutočnosť. 

Asi najväčším lákadlom pre Sanela je práve strom, keďže do kmeňa sa môže aj skryť. Jasmina dokonca prezradila, ako Sanel zareagoval, keď mu prvýkrát ukázali jeho nové kráľovstvo... "Izbu od prvého momentu miluje a zo všetkého mal ozajstnú radosť," dodala kráska. Pod fotkami detskej sa kopia samé obdivné a pochvalné komentáre Sloveniek, ktoré si tento nápad zamilovali. Ako sa páči vám?

Zdroj: instagram

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

16:50 Na chalupe
17:50 Nové bývanie
19:00 Krimi
15:20 Pozná ju ako svoje boty
17:50 Horúce strely 1
19:30 Profesionáli II.
15:55 Vraždy v Brokenwoode I.
17:55 Columbo
20:10 Myšlienky vraha IV.
17:20 Cesta za pokladom
17:40 Šeherezáda – nevypovedané príbehy
18:05 Petronela Jabĺčková
16:25 Philomena
18:10 Tom Sawyer
20:15 Hotel Artemis